„Brushless“ акумулаторен верижен трион с удължител




- Дигитален безчетков мотор: По-висока мощност, по-голяма ефективност и 10 пъти по-дълъг експлоатационен живот
- 25 см водещ меч и верига за ефективно подкастряне и рязане
- Алуминиева телескопична опашка удължава до 2,77 м
- Бърза смяна и регулиране на веригата: не се изискват други инструменти
- Автоматично смазване на веригата
- Глава под ъгъл за оптимално управление
- Ръкохватка с бързо регулиране за оптимален баланс и удобна работа
- Литиево-йонна технология: Без „Memory“-ефект, без саморазреждане и винаги готова за работа

DIGITAL BRUSHLESS MOTORS
Най-новата авангардна технология е вградена в самата ДНК на всеки инструмент на SKIL. Нашите компактни дигитални безчеткови мотори осигуряват допълнителна мощност, повече ефективност и по-дълъг експлоатационен живот от сравнимите четкови мотори.
Открийте DIGITAL BRUSHLESS MOTORSKEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 40™ НЕУДЪРЖИМА МОЩ ЗА ВАШАТА ГРАДИНА.
PWRCORE 40™ осигурява мощността, от която се нуждаете за взискателни градински задачи, като съчетава висока производителност с удобството на тиха и надеждна батерийна технология.
Описание на продукта
Безчетков акумулаторен верижен трион с удължител с алуминиева удължаваща се телескопична дръжка
„40V Max‟ SKIL 0582 е безчетков акумулаторен верижен трион с удължител със здрава алуминиева телескопична дръжка, която се удължава до 2,77 метра. Той е идеален за кастрене без подвижна стълба на високи, труднодостъпни клони. Като всички други акумулаторни градински инструменти SKIL „40V Max“ този модел се захранва от водеща в индустрията модерна „PWRCORE 40™“ технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство. Дигиталният безчетков мотор предоставя по-висока мощност, по-голяма ефективност и 10 пъти по-дълъг експлоатационен живот от сравним четков мотор. Този верижен трион с удължител е оборудван с 25 см меч и верига, за да изпълнява задачата лесно. Опъването на веригата може да се регулира само за няколко мига, без необходимост от инструменти, а смазването на веригата се извършва автоматично. Тези спестяващи време функции Ви дават възможност да се фокусирате повече върху задачите с рязане. Главата под ъгъл дава възможност за универсално рязане и кастрене. SKIL 0582 CA се доставя с верига, водещ меч, калъф за водещ меч и ремък за рамо. Акумулаторната батерия и зарядното устройство не са включени.
„PWRCORE 40™“: водеща в индустрията технология на акумулаторната батерия за захранване на всички инструменти SKIL „40V Max“
Системата „PWRCORE 40™“ се състои от водеща в индустрията модерна технология на акумулаторната батерия и зарядното устройство, плюс иновативни характеристики, които няма да откриете никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на акумулаторната батерия „KEEPCOOL™“, която увеличава с 25 % продължителността на работа и удвоява експлоатационния живот на акумулаторната батерия. От друга страна патентованата технология „ACTIVCELL™“ гарантира максимална производителност и оптимална защита на акумулаторната батерия. Акумулаторните батерии и зарядни устройства „PWRCORE 40™“ са 100 % съвместими и заменими с всички градински инструменти SKIL „PWRCORE 40™“ за максимална гъвкавост. Захранвани от литиево-йонна технология SKIL „PWRCORE 40™“, градинските инструменти „40V Max“ предоставят впечатляваща производителност и издръжливост, без необходимост от бензин.
Спецификации
| Performance Level | УСЪВЪРШЕНСТВАНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Клетки на батерията | Литиево-йонна |
| Дължина на ножа | 25 cm |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Скорост на веригата | 12 m/s |
| Дебелина на задвижващото звено | 1.1 mm |
| Резервоар за масло | 100 ml |
| Power Platform | PWRCORE40 |
| Без четки | Да |
| Warranty | 5 години гаранция за инструмента за домашна употреба, 1 година гаранция за инструмента за професионална употреба |
| EAN | 4894863200693 |
| Order Number | GS1E0582CA |
| Звуково налягане | 82 dB |
| Неопределена сила на звука (K) | 3.3 dB |
| Неопределени вибрации (K) | 4.28 m/s² |
| Ниво на вибрации | < 2.5 m/s² |
| Звукова мощност | 96 dB |
Опаковката съдържа
- Безчетков акумулаторен верижен трион с удължител SKIL 0582
- Верига
- Водещ меч за веригата
- Калъф за веригата
- Ремък за рамо
- Ръководство за работа

































