Верижен трион




- Дигитален безчетков мотор: '50% повече мощност¹, 45% по-бърз¹ и 10× по-дълъг живот'
- Верига и шина Oregon с дължина 35 см за рязане на големи дървени трупи и клони
- Автоматично смазване на веригата за постоянна производителност и по-малко поддръжка
- Лесна смяна и регулиране на веригата: не са нужни други инструменти
- Система за бързо спиране и спирачка срещу откат за безопасна работа
- Ергономичен дизайн с удобна ръкохватка за лесно хоризонтално рязане
- Висока ефективност и мощ с 12 м/с скорост на веригата; проектирана за най-тежките задачи
- Този трион постига забележителните 145 среза с батерия 4.0Ah литиево-йонна и дървен материал 10 x 10 см
- Дизайн 'Easy Storage' за пестене на място и подредено съхранение на инструмента

DIGITAL BRUSHLESS MOTORS
Най-новата авангардна технология е вградена в самата ДНК на всеки инструмент на SKIL. Нашите компактни дигитални безчеткови мотори осигуряват допълнителна мощност, повече ефективност и по-дълъг експлоатационен живот от сравнимите четкови мотори.
Открийте DIGITAL BRUSHLESS MOTORSKEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™

EASY STORAGE
Безпорядъкът пречи на работата, така че всеки от нашите градински инструменти е проектиран с пестящо място решение за лесно съхранение.
Открийте EASY STORAGEACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Безчетков акумулаторен верижен трион 35 см
Акумулаторният верижен трион 20V Max 0541 с дължина на шината 35 см е част от серията SKIL XP – обширна програма за градинска техника, разработена за потребители, които правят интелигентни избори. Както всички останали акумулаторни инструменти SKIL 20V, той се захранва от водещата в индустрията технология на батериите PWRCORE 20™. Безчетковият акумулаторен верижен трион SKIL 0541 е идеалното решение за бързо и ефективно рязане на дървени трупи, клони и греди. Той осигурява мощност от 40V Max, използвайки две батерии 20V Max. Безчетковият мотор е по-бърз, по-мощен и издържа до 10 пъти по-дълго от сравним мотор с четки. В комбинация с дълга 35 см шина и висока скорост на веригата, задачите се изпълняват с лекота. Опъването на веригата може да се регулира само за няколко секунди без необходимост от инструменти, а смазването на веригата се извършва автоматично. Тези функции за пестене на време ви позволяват да се фокусирате повече върху работата по рязане. Веригата спира почти мигновено при отпускане на спусъка или при задействане на спирачката срещу откат по време на работа. Благодарение на ексклузивния дизайн Easy Storage на SKIL, инструментът заема минимално място при съхранение.
PWRCORE 20™ špičková bateriová technologie pro napájení všech nástrojů SKIL «20V Max»
Systém PWRCORE 20™ se skládá z špičkové pokročilé technologie baterií a nabíječek a také z inovativních funkcí, které jinde nenajdete, jako je naše patentovaná technologie chlazení baterie KEEPCOOL™, která prodlužuje dobu provozu až o 25 % a zdvojnásobuje životnost baterie. Patentovaná technologie ACTIVCELL™ zajišťuje maximální výkon a optimální ochranu baterie. Baterie a nabíječky PWRCORE 20™ jsou 100% kompatibilní a zaměnitelné se všemi elektrickými a zahradními nástroji SKIL PWRCORE 20™ pro maximální flexibilitu.
SKIL XP
Изградена върху наследство от съвършенство от 1924 г., SKIL XP е разработена за градинари, които правят интелигентен избор. Представлявайки най-доброто, което SKIL може да предложи, SKIL XP съчетава изключителна производителност, издръжливост, професионални функции и компактна ергономичност. Перфектно оборудвана, за да се справи със сериозни градинарски проекти.
Спецификации
| Performance Level | ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Мощност на акумулаторната батерия | 4.0 Ah |
| Напрежение | 2x20 V Max |
| Брой акумулаторни батерии | 2 |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 3.8 kg |
| Дължина на ножа | 35 cm |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Product Series | XP |
| Материал | Найлон |
| Скорост на веригата | 12 m/s |
| Дебелина на задвижващото звено | 1.1 mm |
| Резервоар за масло | 150 ml |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Да |
| Warranty | 5 години гаранция за инструмента за домашна употреба, 1 година гаранция за инструмента за професионална употреба |
| Индикатор за нивото на батерията | Да |
| EAN | 4894863203762 |
| Order Number | GS1E0541BA |
| Звуково налягане | 100.6 dB |
| Звукова мощност | 80.6 dB |
| Включени батерии | Да |
| Необходими батерии | Да |
| Напрежение | 20 V |
Опаковката съдържа
- Верижен трион SKIL 0541
- 2x '20V Max' (18V) 4,0Ah 'KEEPCOOL™' Li-Ion батерия
- 2x Зарядно устройство (3122 AA)
- Шина + верига
- Капак за верига
- Кука 'Easy Storage'
































