Акумулаторна косачка без четки




- Дигитален безчетков мотор: '50% повече мощност¹, 45% по-бърз¹ и 10× по-дълъг живот'
- Ширина на косене 32 см за лесно косене на малки и средни тревни площи
- Централна ръкохватка за удобно регулиране на височината на косене между 30 и 70 мм в 5 позиции
- SKIL 'Grass Guide' за косене близо до стени и ръбове
- Ергономична, голяма дръжка за удобно пренасяне
- Показател 'Grass Box Full' за да знаете точно кога да изпразните контейнера за трева, което прави косенето по-удобно
- Контейнерът от 30 л предлага идеален капацитет за бързо и чисто косене
- Насладете се на безпроблемно косене с капацитет от 375 m², базирано на батерия 5.0Ah

DIGITAL BRUSHLESS MOTORS
Най-новата авангардна технология е вградена в самата ДНК на всеки инструмент на SKIL. Нашите компактни дигитални безчеткови мотори осигуряват допълнителна мощност, повече ефективност и по-дълъг експлоатационен живот от сравнимите четкови мотори.
Открийте DIGITAL BRUSHLESS MOTORSKEEPCOOL™
Нашата патентована технология „KEEPCOOL™“ предотвратява прегряването на батериите и подобрява работата на батерията.
Открийте KEEPCOOL™
ACTIVCELL™
Нашата интелигентна технология ACTIVCELL™ непрекъснато следи напрежението, температурата и тока на батерията, предавайки тази информация на инструмента в реално време.
Открийте ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ СЕРИОЗНА МОЩНОСТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
PWRCORE 20™ е идеалният избор за по-големи проекти. Сериозната мощност и производителност ви позволяват да изпълните всяка задача с лекота.
Описание на продукта
Безчетков акумулаторен косачка 32 см
Акумулаторната безчеткова косачка SKIL 0125 има ширина на косене 32 см, което прави подстригването на малки тревни площи бързо и лесно. Тя е част от гамата безчеткови продукти на SKIL, предлагаща несравнимо съотношение цена/качество. Нашият безчетков мотор е по-бърз, по-мощен и издържа 10 пъти по-дълго от обикновен мотор с четки. Централната дръжка ви позволява удобно да регулирате височината на косене между 30 и 70 мм в пет позиции, осигурявайки перфектно подстригване всеки път. Системата SKIL „Grass Guide“ помага за точно косене близо до стени и ръбове, а ергономичната голяма дръжка за носене прави транспортирането лесно. Ще знаете точно кога да изпразните 30-литровия контейнер благодарение на индикатора „Grass Box Full“, което прави косенето още по-удобно и чисто. Моделът SKIL 0125AA се доставя с батерия „20V Max“ (18V) 4.0Ah „Keep Cool“, бързо зарядно, 30L контейнер и нож за косачка.
Безчетковата гама SKIL с усъвършенствана електроника предлага несравнимо съотношение цена/качество.
SKIL предлага пълна гама високоефективни безчеткови електроинструменти за ежедневните ви задачи. Сред най-добрите на пазара, нашите безчеткови инструменти се отличават с несравнимо съотношение цена/качество. Средно те осигуряват впечатляващи 45% повече мощност и ви позволяват да завършите задачите с 55% по-бързо в сравнение с инструменти с конвенционален мотор с четки. Също толкова важно е, че безчетковите мотори на SKIL имат 10 пъти по-дълъг живот от конвенционалните мотори, което ги прави икономичен и устойчив избор. Издръжливостта на тези безчеткови мотори се отразява в 5-годишната гаранция за инструмента, подчертавайки ангажимента на SKIL към качеството. Освен това, безчетковите мотори на SKIL се управляват от усъвършенствана електроника, което ги прави по-ефективни от много други безчеткови инструменти на пазара.
PWRCORE 20™ водеща в индустрията батерийна технология за захранване на всички инструменти SKIL „20V Max“.
Системата PWRCORE 20™ се състои от водеща в индустрията усъвършенствана технология на батерии и зарядни устройства, както и иновативни функции, които няма да намерите никъде другаде, като нашата патентована технология за охлаждане на батерията KEEPCOOL™, която увеличава времето на работа с до 25% и удвоява живота на батерията. Междувременно патентованата технология ACTIVCELL™ осигурява максимална производителност и оптимална защита на батерията. Батериите и зарядните устройства PWRCORE 20™ са 100% съвместими и взаимозаменяеми с всички електроинструменти и градински инструменти SKIL PWRCORE 20™ за максимална гъвкавост.
Спецификации
| Performance Level | УСЪВЪРШЕНСТВАНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ |
|---|---|
| Широчина на косене | 32 cm |
| Ново тегло без акумулаторна батерия | 8.5 kg |
| Система за настройка на височината на косене | Централно разположена ръкохватка |
| Напрежение | 20 V Max |
| Източник на захранване | Постоянен ток |
| Комплект за мулчиране | Да |
| Настройки на височината на косене | 5 |
| Височина на косене | 30-70 mm |
| Обем на контейнера за трева | 30 l |
| Обороти на празен ход | 2800-3400 |
| Напрежение | 20 V |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Без четки | Да |
| Warranty | 5 години гаранция за инструмента за домашна употреба, 1 година гаранция за инструмента за професионална употреба |
| EAN | 4894863203403 |
| Order Number | GM1E0125CA |
| Звукова мощност | 85 dB |
Опаковката съдържа
- Косачка SKIL 0125
- 30 л кош за събиране на трева
- Нож за косачка
- Инструкции за употреба

































