Daire testere

- 55 mm derinliğe kadar kesim yapmak için güçlü 1150 Watt motor ve yüksek hız (5000 d/d)
- İşaretli çizginin kolay ve doğru olarak izlenmesi için testere çizgisi vizörü
- Optimum kontrol ve yönlendirme için üstün ergonomik tasarım
- Kolay bıçak değiştirme için mil kilidi
- Dayanıklı helezonik dişliler ve toza karşı yalıtılmış rulman yatağı konstrüksiyonu
- Entegre anahtar deposu
Ürün Açıklaması
Güç, dayanıklılık ve rahatlık
SKIL 5255 daire testere, bilinen birçok amatör testereleme çalışması için son derece yeterli olan 1150 W'lık güçlü bir motora sahiptir. 55 mm'lik testereleme kapasitesi, kalaslar ve kirişler vs. gibi yaygın olarak bilinen tüm amatör malzemelerin testerelenmesi için gerekli olan kapasiteyi fazlasıyla karşılar. Bu daire testere ayrıca hassas testereleme sonuçları için testere çizgisi vizörü gibi birçok kullanışlı özelliğe sahiptir. Bu daire testere, sertleştirilmiş çelikten üretilen 24 dişli bir testere bıçağı ve düz testereleme desteği sağlayan bir paralel kılavuz ile birlikte teslim edilir.
İşinizin üstesinden gelecek üstün güç
SKIL 5255 daire testere, 1150 W'lık motoru ile tüm amatör işlerinizi hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlar. Yüksek hız gerektiren pürüzsüz kesme sonuçları için 5000 dev/dak kapasiteli bu testere neredeyse tüm amatör testereleme işlerinizi kolaylıkla halleder.
Takımın kullanım ömrünü uzatan dayanıklılık
Dayanıklılığı garanti etmek için bu daire testerede yalıtılmış rulman yataklar mevcuttur. Yalıtımlı rulman yataklar, testereyi tozdan uzak tutarak kullanım ömrünü uzatır. Testeredeki sertleştirilmiş çelikten üretilmiş 24 dişli testere bıçağı, her türden ahşabı kesebilir.
Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
SKIL 5255 daire testere, işaretli çizgiyi kolay ve doğru şekilde takip etmenize olanak sağlayan bir testere çizgisi vizörüne sahiptir. Düz testere kesiminde destek almak için paralel kılavuzu da kullanabilirsiniz. Entegre mandren anahtarı depolama özelliği, testere bıçaklarını kolayca değiştirmek için anahtarın her zaman elinizin altında olmasını sağlar. Ve daha temiz çalışmalar gerçekleştirmek için, istediğiniz standart boyutlu bir vakumlu temizleyici entegre toz deliğine bağlayabilirsiniz. Elbette ki SKIL 5255 daire testere de son derece hafif ve kompakt bir yapıya sahiptir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 5000 |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Giriş | 1150 W |
| 45°’de kesme kapasitesi | 38 mm |
| 90°’de kesme kapasitesi | 55 mm |
| Testere bıçağı Ø | 170 mm |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| EAN | 8710364068050 |
| Order Number | F0155255AA |
| Mil Çapı | 16 mm |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Ses basıncı | 97 dB |
| Ses gücü | 108 dB |
| Belirsizlik (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi (metalde kesme) | 2.2 m/s² |
| Titreşim seviyesi (ahşapta kesme) | 2.6 m/s² |
Paket içerir
- 170 mm çapında bıçak (24 dişli)
- Kolay bıçak değiştirme için altıgen anahtar
- Paralel kılavuz
Bu araç için mevcut belgeler


































