2610395470
Karbür uçlu bıçak (Ø 170 mm, 24 diş)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 15.03ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Bu ülkede mevcut değil
Ürün Açıklaması
Bu karbür uçlu testere bıçağı en yüksek performans ve temiz kesimler için çok dayanıklı bir aksesuardır.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Modeller | 1052, 1854, 1855, 5055, 5155, 5255 |
| Paketteki adet | 1 |
| Testere bıçağı Ø | 170 mm |
| Testere göbek çapı | 16 mm |
| Testere bıçağı çapı inç | 6 1/2" |
| Diş | 24 |
| EAN | 8710364036981 |
| Order Number | 2610395470 |
| Warranty | Garanti yok |
Paket içerir
- Karbür uçlu bıçak (Ø 170 mm, 24 diş)
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 14.21ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
































