Acumulator litiu-ion de 12 V 4,0 Ah „Keep Cool™“ cu USB şi încărcător „PWRJump“


- Caracteristica noastră exclusivă „PWRJump“ asigură încărcare foarte rapidă în primele 5 minute
- Tehnologia pentru acumulator „Keep Cool™“ asigură un timp de funcţionare de 25% mai lung şi 2x mai multă durată de viaţă
- Indicatorul nivelului bateriei afişează în mod convenabil nivelul de încărcare al bateriei
- Acumulator cu „PWRAssist™“: port de încărcare USB pentru încărcarea tuturor dispozitivelor dumneavoastră, oriunde, oricând
Derulați la
- Descrierea produsului
- Specificații
- Recenzii
Derulați la
- Descrierea produsului
- Specificații
- Recenzii

KEEPCOOL™
Tehnologia noastră brevetată KEEPCOOL™ previne supraîncălzirea acumulatoarelor și îmbunătățește performanța acestora.
Descoperi KEEPCOOL™PWRASSIST™
Descoperi PWRASSIST™

PWRCORE 12™ PUTERE MARE. DESIGN COMPACT.
PWRCORE 12™ oferă o putere ușoară, perfectă pentru lucrul deasupra capului sau în spații înguste. Experimentați ușurința de manipulare pentru dvs.
Descrierea produsului
Acumulator (litiu-ion 12 V 4,0 Ah „Keep Cool™“ cu USB) şi încărcător „PWRJump“
Acest acumulator compact de 12 V 4,0 Ah cu indicator LED pentru nivelul de încărcare dispune de tehnologie litiu-ion superioară, ceea ce înseamnă că nu prezintă efect de memorie şi nu se autodescarcă, fiind întotdeauna gata de utilizare. Puteţi utiliza portul USB al acestui acumulator pentru a vă încărca dispozitivele electronice. Acumulatorul face parte din sistemul „PWRCore 12™“ şi poate alimenta toate sculele „PWRCore“ de 12 V. Tehnologia „Keep Cool™“ răceşte celulele acumulatorului pentru a preveni supraîncălzirea acestora, ceea ce măreşte durata de funcţionare cu până la 25% şi dublează durata de viaţă a acumulatorului! Datorită încărcătorului „PWRJump™“ 12 V, acumulatorul şi proiectul dumneavoastră vor avea un avantaj. Încărcătorul „PWRJump™“ are nevoie de doar 45 de minute pentru a încărca complet acumulatorii dumneavoastră „PWRCore 12™“ de 2,0 Ah şi de 90 de minute pentru acumulatorii dumneavoastră „PWRCore 12™“ de 4,0 Ah.
Specificații
| Performance Level | PERFORMANȚĂ ÎNALTĂ |
|---|---|
| Tipul mufei | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Două turaţii mecanice | Nu |
| Masa netă a acumulatorului | 0.99 kg |
| Voltaj de alimentare | 220-240 V |
| Pentru modelele | Toate uneltele 'PWRCORE 12™' |
| Celulă acumulator | 6 |
| Tensiune | 12 V |
| Ambalat per | 1 |
| Capacitate acumulator | 4.0 Ah |
| Curent de încărcare | 6 A |
| EAN | 8719643004994 |
| Order Number | BC1E2113AA |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Fără perie | Nu |
| Comutator pentru reglarea vitezei | Nu |
| Warranty | 3 ani garanție pentru uz casnic |
| Timp de încărcare | 45min for 2.0Ah , 90mins for 4.0Ah battery h |
Ambalajul conține
- Acumulator litiu-ion de 12 V 4,0 Ah cu tehnologie „Keep Cool™“ şi funcţie de încărcare USB pentru dispozitive electronice
- Încărcător „PWRJump“ (2120 AA)
- Manual de utilizare
































