Mașină de înșurubat cu impact pe acumulator

Stoc limitat



- Cuplu mare, pentru strângerea şi desfacerea fără efort a şuruburilor şi piuliţelor
- Design compact şi uşor
- Cutie de viteze robustă din aluminiu pentru durabilitate sporită
- Mandrină hexagonală cu clemă rapidă (6,35 mm / ¼") pentru schimbarea uşoară a accesoriilor
- Turaţie variabilă asigură o pornirea lentă şi control permanent deplin
- Indicatorul LED înainte / înapoi vă permite să vedeţi dintr-o privire în ce direcţie acţionaţi unealta
- Lumină LED pentru o vizibilitate mai bună a piesei prelucrate şi lucru mai uşor în spaţii slab iluminate
- Tehnologie litiu-ion: fără efect de memorie, fără descărcare proprie şi întotdeauna gata de utilizare
- Design ergonomic şi mâner moale pentru control şi confort optim
- Bandă clemă pentru transportare uşoară
- Over 100 years of trusted SKIL quality
- Rated 4.7/5 stars by 500+ customers
- Order before 5:00 PM = shipped today
Derulați la
- Descrierea produsului
- Specificații
- Recenzii
- Documente
- Execuții
Derulați la
- Descrierea produsului
- Specificații
- Recenzii
- Documente
- Execuții

KEEPCOOL™
Tehnologia noastră brevetată KEEPCOOL™ previne supraîncălzirea acumulatoarelor și îmbunătățește performanța acestora.
Descoperi KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Tehnologia noastră inteligentă ACTIVCELL™ monitorizează continuu tensiunea, temperatura și curentul acumulatorului, transmițând aceste informații în timp real către unealtă.
Descoperi ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ PUTERE ȘI PERFORMANȚĂ SERIE.
PWRCORE 20™ este alegerea perfectă pentru proiecte mai mari. Puterea și performanța serioase vă permit să finalizați cu ușurință fiecare sarcină la îndemână.
Descrierea produsului
Şurubelniţă cu impact pe acumulator cu cuplu înalt litiu-ion
Şurubelniţă cu impact pe acumulator „20V Max” (18 V) SKIL 3210 oferă un cuplu mare pentru strângerea şi desfacerea fără efort a şuruburilor şi piuliţelor. Această şurubelniţă cu impact cu acumulator are un design compact şi uşor, cu o cutie de viteze robustă din aluminiu, care îi măreşte durabilitatea. Schimbarea accesoriilor este uşoară datorită mandrinei rapide de prindere cu conexiune hexagonală. În concluzie, această unealtă versatilă oferă absolut tot ce ai nevoie: tehnologia fiabilă a acumulatorului litiu-ion, turaţia variabilă pentru control deplin, iar lumina LED asigură buna vizibilitate a muncii. Mai mult, acest instrument are un indicator convenabil cu LED-ul înainte / înapoi, astfel încât să puteţi vedea imediat în ce direcţie conduceţi. Şi în final, dar nu în cele din urmă, designul ergonomic şi mânerul moale asigură un confort suplimentar în timpul lucrului. SKIL 3210 CA este livrat împreună cu bit de înşurubare PH2 şi o bandă clemă. Acumulatorul nu este inclus.
„PWRCORE 20™“ tehnologie a acumulatorului, lider în industrie, pentru alimentarea tuturor uneltelor SKIL „20V Max“
Sistemul „PWRCORE 20™“ este format din tehnologia avansată de lider în industrie a acumulatorului şi încărcătorului, plus caracteristici inovative pe care nu le veţi găsi în altă parte, cum ar fi tehnologia noastră patentată de răcire a acumulatorului „KEEPCOOL™“, care măreşte durata de funcţionare cu până la 25% şi dublează durata de viaţă a acumulatorului. Tehnologia patentată „ACTIVCELL™“ asigură o performanţă maximă şi o protecţie optimă a bateriei. Acumulatorii şi încărcătoarele „PWRCORE 20™“ sunt 100% compatibile şi interschimbabile cu toate uneltele electrice şi uneltele de grădină SKIL „PWRCORE 20™“ oferind o flexibilitate totală.
Specificații
| Performance Level | PERFORMANȚĂ ÎNALTĂ |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Fără perie | Nu |
| Comutator pentru reglarea vitezei | Da |
| Warranty | 3 ani garanție pentru uz casnic |
| Două turaţii mecanice | Da |
| Capacitate mandrină | 6.35 mm |
| Capacitate de înşurubare | 10 mm |
| Tip mandrina | Hex |
| Masa netă fără acumulator | 0.9 kg |
| Sursă de alimentare | Acumulator (fără cablu) |
| Tensiune | 20 V Max |
| Viteza fără sarcină (rpm) | 0-2500 |
| Cuplu maxim la articulaţia rigidă | 140 Nm |
| Celule acumulator | Litiu-ion |
| Cadenţa max. de percuţie | 0-3200 IPM |
| EAN | 8719643001085 |
| Order Number | SD1E3210CA |
| Presiune a sunetului | 94.5 dB |
| Nivel de vibraţii | 14.5 m/s² |
| Putere a sunetului | 105.5 dB |
| Toleranţă zgomot (K) | 3 dB |
| Toleranţă vibraţie (K) | 1.5 m/s² |
Ambalajul conține
- Şurubelniţă cu impact cu acumulator SKIL 3210
- Bit de înşurubare PH2
- Clemă pe curea
- Manual de utilizare
Documente disponibile pentru acest instrument





































