Încărcător „PWRJump™” 12 V


- Încărcătorul „PWRJump™” asigură suficientă energie în decurs de 5 minute pentru maximum 100 de înşurubări (cu un acumulator de 2,0 Ah)
Derulați la
- Descrierea produsului
- Specificații
- Recenzii
- Documente
Derulați la
- Descrierea produsului
- Specificații
- Recenzii
- Documente

PWRJUMP™
Mai puțin timp de încărcare a acumulatoarelor înseamnă mai mult timp de lucru pentru dumneavoastră. Încărcați rapid acumulatoarele SKIL 20V Max PWRCORE 20™ Li-ion pentru a vă întoarce la treabă într-o clipă
Descoperi PWRJUMP™

PWRCORE 12™ PUTERE MARE. DESIGN COMPACT.
PWRCORE 12™ oferă o putere ușoară, perfectă pentru lucrul deasupra capului sau în spații înguste. Experimentați ușurința de manipulare pentru dvs.
Descrierea produsului
Datorită încărcătorului „PWRJump™” 12 V, acumulatorul şi proiectul dumneavoastră vor avea un avantaj. Acumulatorul dumneavoastră este încărcat până la 25% în doar 5 minute, astfel încât poate asigura suficientă energie pentru înşurubarea a maximum 100 şuruburi (cu un acumulator de 2,0 Ah). Încărcătorul „PWRJump™” are nevoie de doar 45 de minute pentru a încărca complet acumulatorii dumneavoastră „PWRCore 12™” de 2,0 Ah şi de 90 de minute pentru acumulatorii dumneavoastră „PWRCore 12™” de 4,0 Ah.
Specificații
| Performance Level | PERFORMANȚĂ ÎNALTĂ |
|---|---|
| Două turaţii mecanice | Nu |
| Output Voltage | 12 V |
| Voltaj de alimentare | 220-240/50-60Hz V |
| Pentru modelele | Toate uneltele 'PWRCORE 12™' |
| Ambalat per | 1 |
| Curent de încărcare | 6 A |
| EAN | 8719643004222 |
| Order Number | CR1E2120AA |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Fără perie | Nu |
| Comutator pentru reglarea vitezei | Nu |
| Warranty | 3 ani garanție pentru uz casnic |
Ambalajul conține
- Încărcător „PWRJump™” 12 V (6A)
- Manual de utilizare
Documente disponibile pentru acest instrument
































