Maşină de spălat cu presiune

Stoc limitat
- Design exclusiv pentru SKIL, „EASY STORAGE“ pentru depozitarea convenabilă şi cu economie de spaţiu a uneltei şi accesoriilor
- Oferă putere şi presiune amplă, pentru aplicaţiile de curăţare casnică
- Pompă construită în întregime din aluminiu, pentru o durată de viaţă mai lungă
- Compact şi uşor (transport simplu)
- Mobilitate sporită, cu rază de acţiune de 11 metri (5 m cablu, 5 m furtun şi lance)
- Lance lungă, cu posibilităţi variabile de stropire
- Construcţie robustă şi ergonomică
- Over 100 years of trusted SKIL quality
- Rated 4.7/5 stars by 500+ customers
- Order before 5:00 PM = shipped today
Derulați la
- Descrierea produsului
- Specificații
- Recenzii
- Documente
Derulați la
- Descrierea produsului
- Specificații
- Recenzii
- Documente
Descrierea produsului
Maşină puternică de spălat cu presiune, cu pompă de aluminiu
Mașina de spălat cu presiune SKIL 0761 este echipată cu un motor puternic, de 1400 W și cu pompă de aluminiu, care poate atinge o presiune maximă de 105 bar. Datorită acestora, mașina este ideală pentru curățirea terasei, uneltelor, vehiculelor și a mobilierului de grădină. Puteți regla setarea împrăștierii mașinii de spălat cu presiune SKIL 0761 în funcție de natura lucrării. Mulțumit concepției convenabile „Easy Storage“, folosită de SKIL, după terminarea lucrului, puteți depozita mașina de spălat cu presiune în rapid, simplu și ordonat. Mașina de spălat cu presiune se livrează împreună cu o piesă de racord la furtunul de grădină și un flacon pentru detergent.
Construcție durabilă și robustă, construită pentru timp îndelungat
Echipată cu o pompă de aluminiu, mașina de spălat cu presiune SKIL 0761 este o unealtă durabilă, robustă, care în mod sigur o să vă servească toată viața. Puteți ajunge oriunde cu tubul lung de cinci metri și cablul de alimentare, care vă asigură o libertate de mișcare extraordinară de 11 metri. Puteți să fiți sigur că veți termina cu succes toate lucrările de curățire din gospodărie cu această maşină de spălat cu presiune.
Performanță excepționala
Nu lăsați să vă păcălească aspectul compact al mașinii de spălat cu presiune SKIL 0761 – funcțiile robuste indică că va face față și în cazul celor mai grele lucrări de curățire. În funcție de natura lucrării, puteți regla împrăștierea apei de la un jet îngust până la stropire largă. Cu un debit maxim de 370 de litri pe oră, această unealtă este ideală pentru lucrările exterioare de curățire de toate felurile.
Soluţie convenabilă „Easy Storage”
Această unealtă face parte din „Urban Series“, gama SKIL de unelte de grădinărit confortabile și economice. Toate uneltele „Urban Series“ beneficiază de soluţia excluzivă „Easy Storage“ a firmei SKIL, ceea ce înseamnă că după terminarea lucrului, acestea se pot depozita foarte convenabil, necesitând un spaţiu minim. Puteți depozita cablul de alimentare, furtunul de apă și lancea de stropire a mașinii de spălat cu presiune SKIL 0761 în mod ordonat, în docul „Easy Storage“.
Specificații
| Performance Level | PERFORMANȚĂ FIABILĂ |
|---|---|
| Tensiune & frecvență | 220-230V/50-60Hz |
| Tip priză | Type F 2 Pin DE CEE 7/7 Waterproof (Schuko) |
| Putere | 1400 W |
| Lungime cablu | 5 m |
| Lungime ţeavă | 5 m |
| Debit maxim | 370 m³/min |
| Temperatura maximă de scurgere | 50 °C |
| Greutate (fără accesorii) | 4.1 kg |
| Sursă de alimentare | Rețea electrică (cu cablu) |
| EAN | 8710364072859 |
| Order Number | F0150761AA |
| Warranty | 3 ani garanție pentru uz casnic |
| Presiune a sunetului | 74 dB |
| Toleranţă zgomot (K) | 2.15 dB |
| Toleranţă vibraţie (K) | 1.5 m/s² |
| Nivel de vibraţii | < 2.5 m/s² |
| Putere a sunetului | 86 dB |
Ambalajul conține
- Pistol declanşator cu lance
- Flacon cu detergent
- Staţie de depozitare „EASY STORAGE“
- Conexiune pentru furtunul de grădină
Documente disponibile pentru acest instrument




































