Kettingzaag

- Krachtige 2000W motor: uitstekende zaagprestatie
- Eenvoudig wisselen en instellen van de ketting: geen ander gereedschap nodig
- Neemt na gebruik nauwelijks ruimte in beslag: „EASY STORAGE”
- Hoogwaardige ketting en kettingzwaard (van Oregon)
- Ergonomisch ontwerp, met 'comfort grip' voor eenvoudig horizontaal zagen
- Snelstopsysteem en terugslagrem
- Automatische kettingsmering
- Metalen punten voor optimale grip
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Krachtige kettingzaag voor snel en effectief zagen
De SKIL 0780 kettingzaag is de ideale oplossing voor snel, effectief zagen van boomstammen, takken en houten balken. Dankzij de krachtige 2000W motor in combinatie met een lang 35 cm Oregon zwaard en een hoge kettingsnelheid van 13,5 m/s klaart u de klus eenvoudig. Met het SDS-systeem van de kettingzaag kan de ketting razendsnel worden afgesteld. Dankzij het exclusieve ‘Easy Storage’-ontwerp van SKIL neemt deze kettingzaag na gebruik bijna geen ruimte in beslag.
Snelle kettingafstelling
Minimale onderhoudstijd is een belangrijk voordeel van de SKIL 0780 kettingzaag. De kettingspanning kan dankzij het SDS-systeem binnen enkele seconden worden aangepast, zonder dat hiervoor gereedschap nodig is. Het smeren van de ketting gebeurt automatisch. Deze tijdbesparende functies stellen u in staat zich meer te richten op uw zaagklussen.
Praktische functies voor extra gebruiksgemak
Het ergonomische ontwerp garandeert een gemakkelijke bediening, met een comfortabele greep voor gecontroleerd zagen, in zowel verticale als horizontale positie. De metalen punten op de behuizing van de zaag garanderen een optimale grip van het werkstuk, voor stabiel werken. De ketting stopt nagenoeg meteen, wanneer de schakelaar wordt losgelaten of als de terugslagrem tijdens het zagen wordt geactiveerd. De SKIL 0780 kettingzaag heeft ook een vergrendelschakelaar en een aparte aan/uit-schakelaar om per ongeluk starten te voorkomen.
Handige ‘Easy Storage’-oplossing
Dit gereedschap maakt deel uit van de ‘Urban Series’, het SKIL assortiment van praktische, tijdbesparende tuingereedschappen. De ‘Urban Series’ gereedschappen zijn allemaal in het bezit van de exclusieve ‘Easy Storage’-oplossing van SKIL, wat betekent dat ze gemakkelijk kunnen worden opgeruimd en na gebruik bijna geen ruimte in beslag nemen. Deze kettingzaag wordt geleverd met een ‘Easy Storage’ rail, zodat het gereedschap eenvoudig tegen de muur kan worden gehangen.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Spanning/frequentie | 220-240V / 50-60 Hz |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Ingangsvermogen | 2000 W |
| Lengte blad (cm) | 35 cm |
| Dikte aandrijfschakel | 1.3 mm |
| Oliereservoir | 100 ml |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| EAN | 8710364071852 |
| Order Number | F0150780AA |
| Geluidsdrukniveau | 87 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | 4.7 m/s² |
| Geluidsvermogen | 107 dB |
Verpakking bevat
- SKIL opbergrailmodule en haak
- Ketting
- Kettingzwaard
- Kettingbeschermer































