„Brushless” accukettingzaag

Beperkte voorraad



- Borstelloze motor: sneller, krachtiger en 10 x langere levensduur
- Compacte „20V Max” (18 V) Lithium-Ion kettingzaag met grote zaagprestaties
- Ketting en zwaard van 30 cm voor het zagen van kleine houtblokken en takken
- Gemakkelijk wisselen en instellen van de ketting: geen ander gereedschap nodig
- Snelstopsysteem en terugslagrem voor veiligheid
- Automatische kettingsmering voor gebruikersgemak
- „Easy Storage”-ontwerp voor plaatsbesparend en netjes opbergen van het gereedschap
- Lithium-Ion-technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd gereed voor gebruik
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen

KEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™EASY STORAGE
Rommel belemmert de prestaties en daarom is al ons tuingereedschap ontworpen met een ruimtebesparende Easy Storage-oplossing.
Ontdek EASY STORAGE
ACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Robuuste borstelloze accukettingzaag
De SKIL 0534 borstelloze accukettingzaag is de ideale oplossing voor snel, effectief zagen van kleine houtblokken en takken. De borstelloze motor is sneller, krachtiger en heeft een 10 x langere levensduur dan een vergelijkbare motor met koolborstels. Gecombineerd met een 30 cm zaagblad en hoge kettingsnelheid klaart u de klus eenvoudig. De kettingspanning kan binnen enkele seconden worden aangepast, zonder dat hiervoor gereedschap nodig is, en de ketting wordt automatisch gesmeerd. Deze tijdbesparende functies stellen u in staat zich meer te richten op uw zaagklussen. De ketting stopt nagenoeg meteen, wanneer de schakelaar wordt losgelaten of als de terugslagrem tijdens het zagen wordt geactiveerd. Dankzij het exclusieve „Easy Storage”-ontwerp van SKIL neemt dit gereedschap na gebruik bijna geen ruimte in beslag. De SKIL 0534 CA wordt geleverd met een ketting, een kettingzwaard, kettingbeschermer en een „Easy Storage”-haak. De accu wordt niet meegeleverd.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij waarborgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Spanning/frequentie (oplader) | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Accutype | Lithium-Ion |
| Nettogewicht excl. accu | 2.7 kg |
| Lengte blad (cm) | 30 cm |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Kettingsnelheid | 7.9 m/s |
| Dikte aandrijfschakel | 1.1 mm |
| Oliereservoir | 170 ml |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstelloos | Ja |
| Warranty | 5 jaar gereedschapsgarantie voor huishoudelijk gebruik, 1 jaar gereedschapsgarantie voor professioneel gebruik |
| EAN | 8719643004857 |
| Order Number | GS1E0534CA |
| Geluidsdrukniveau | 83.0 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 1.7 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | 3.9 m/s² |
| Geluidsvermogen | 97.4 dB |
Verpakking bevat
- SKIL 0534 accukettingzaag
- Ketting
- Kettingzwaard
- Kettingbeschermer
- „Easy Storage”-haak
- Gebruiksaanwijzing































