“Brushless” accuheggenschaar

Beperkte voorraad



- Digitale borstelloze motor: '50% meer vermogen¹, 45% sneller¹ en 10x langere levensduur
- Lasergesneden, diamantgeslepen mes garandeert een uitstekende snoeikwaliteit
- Snijdt door grote takken tot een dikte van 20 mm
- Zaag door taaie takken met de zaagfunctie
- Mespuntbeschermer beschermt het mes bij het werken langs muren en paden
- Dubbel werkende messen van gehard staal voor zuivere sneden en minder trillingen
- Trim Assist verwijdert eenvoudig snoeiafval voor praktischer werken
- „Easy Storage”-ontwerp voor plaatsbesparend en netjes opbergen van het gereedschap
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen

KEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™EASY STORAGE
Rommel belemmert de prestaties en daarom is al ons tuingereedschap ontworpen met een ruimtebesparende Easy Storage-oplossing.
Ontdek EASY STORAGE
ACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Borstelloze accuheggenschaar 55 cm met „Trim Assist” voor probleemloos snoeien
De „20V Max” (18 V) SKIL 0440 is een accuheggenschaar voor het snoeien van heggen en struiken. Deze maakt deel uit van het SKIL borstelloze programma en biedt ongeëvenaard waar voor zijn geld. Onze borstelloze motor is sneller, krachtiger en gaat 10 keer langer mee dan een gebruikelijke motor met koolborstels.Met het lasergesneden, diamantgeslepen mes van 55cm biedt deze heggenschaar een uitstekende snoeikwaliteit. Het snoeien van dikke takken is geen probleem met de mesafstand van 20mm en wordt gewaarborgd door de dubbelwerkende messen van gehard staal. U kunt zelfs langs muren of dichtbij de grond snoeien, dankzij de mespuntbeschermer. Dit voorkomt beschadiging van de mespunt, wanneer de accuheggenschaar een hard oppervlak raakt. Om de bediening nog praktischer te maken, verwijdert Trim Assist efficiënt snoeiafval tijdens de klus. Dankzij het exclusieve EASY STORAGE-ontwerp van SKIL neemt dit gereedschap na gebruik bijna geen ruimte in beslag. SKIL 0440 AA wordt geleverd met een 2,0 Ah KEEPCOOL™ accu, een snellader, mesbeschermer, Trim Assist en een „EASY STORAGE”-haak.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij waarborgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Onbelaste aandrijfsnelheid | 3000 |
| Max. snoeicapaciteit | 20 mm |
| Meslengte | 55 cm |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Dubbele werking | Yes |
| Batterijpoort | Enkele poort |
| Motortype | Borstelloos |
| IP-klasse | IPX4 |
| Onbelast toerental (spm) | 3000 |
| Draaiende achterhandgreep | No |
| Lengte blad (cm) | 55 |
| Accuvermogen | 2 Ah |
| Max. laadstroom | 220-240V/50-60Hz A |
| Nettogewicht incl. accu | 2.6 kg |
| Nettogewicht excl. accu | 2.15 kg |
| Aantal accu's | 1 |
| Oplaadstroom | 2.4 A |
| Accutype | Lithium-ion |
| Spanning (V) | 20 V |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Onderhoudsbehuizing | No |
| Trigger voor voorste handgreep | Yes |
| Bladpuntbeschermer | Yes |
| Zaagfunctie | Yes |
| Ophanggat | Yes |
| Vergrendelingsbeveiliging | Yes |
| Draaibare hoofdhandgreep | No |
| Warranty | 5 jaar gereedschapsgarantie voor huishoudelijk gebruik, 1 jaar gereedschapsgarantie voor professioneel gebruik |
| EAN | 4894863202222 |
| Order Number | GH1E0440AA |
| Geluidsdrukniveau | 80 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 2.3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 2.5 m/s² |
| Trillingsniveau | 1.4 m/s² |
| Geluidsvermogen | 90 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Oplaadtijd | 1 h |
Verpakking bevat
- Accuheggenschaar SKIL 0440
- Mesbeschermer
- Trim Assist
- PWRCORE 20™ 2,0 Ah Li-Ion-accu
- Oplader 2,4 A
- 'Easy Storage'-haak
- Gebruiksaanwijzing
































