Accugrastrimmer

Beperkte voorraad



- Krachtige „20V Max” (18 V) Lithium-Ion 25 cm accugrastrimmer voor moeiteloos trimmen en randen snijden
- Automatische toevoer: probleemloze automatische draadtoevoer maakt trimmen zonder onderbrekingen mogelijk
- Werkbreedte van 25 cm voor efficiënt snijden van gras en onkruid
- Kop van grastrimmer kan in verschillende standen worden gedraaid voor veelzijdig snijden, bijv. op moeilijk bereikbare plekken
- Verticale randsnijknop voor snel overschakelen tussen randsnijfunctie en trimfunctie tijdens het werk
- Geïntegreerd wiel in beschermkap voor probleemloze randsnijfunctie
- Voorhandgreep verstelbaar in stand en hoek voor comfortabel trimmen
- Telescopische hoogte-instelling om het persoonlijk werkcomfort te vergroten
- Door de plantenbeschermer kan nauwkeurig en voorzichtig rond planten en bloemperken worden getrimd
- „Easy Storage”-ontwerp voor plaatsbesparend en netjes opbergen van het gereedschap
- De meegeleverde „Easy Storage” module kan worden uitgebreid tot een handig opbergrailsysteem om uw SKIL tuingereedschappen aan te hangen
- Lithium-Ion-technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd gereed voor gebruik
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten

KEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Krachtige accugrastrimmer die alle klussen klaart
De „20V Max” (18 V) SKIL 0230 is een krachtige accugrastrimmer met een werkbreedte van 25 cm voor moeiteloos trimmen en randen snijden langs borders en tuinpaden. Door de automatische draadtoevoer hoeft de draad niet meer met de hand te worden toegevoerd en dit maakt het mogelijk om buitensporige grasgroei dichtbij muren, hekken en bloembedden zonder onderbrekingen te trimmen of gewoon de randen van uw gazon bij te werken. De trimmerkop kan eenvoudig in verschillende standen worden gedraaid, wat praktisch is bij het werken op moeilijk bereikbare plekken. Om zo comfortabel mogelijk te werken heeft deze accugrastrimmer een verstelbare telescoopsteel evenals een verstelbare voorhandgreep, zodat elke gebruiker de juiste werkhouding kan vinden. Bovendien kan dankzij de plantbeschermer heel nauwkeurig worden getrimd, zodat men zich over het beschadigen van planten en bloemen geen zorgen hoeft te maken. Dankzij het exclusieve ‘Easy Storage”-ontwerp van SKIL neemt dit gereedschap na gebruik bijna geen ruimte in beslag. De SKIL 0230 CA wordt geleverd met een draadspoelsysteem en een ‘Easy Storage”-haak. De accu wordt niet meegeleverd.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij waarborgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Nettogewicht excl. accu | 1.9 kg |
| Accutype | Lithium-Ion |
| Onbelaste snelheid | 7200 |
| Maaisysteem | Eén draad |
| Breedte trimstrook | 25 cm |
| Hoogte-instelling | 80-120 cm |
| Draaddiameter | 1.6 mm |
| Draadtoevoersysteem | Automatische toevoer |
| Verticale randsnijfunctie | Yes |
| Wiel voor randsnijfunctie | Yes |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| EAN | 8719643003058 |
| Order Number | GT1E0230CA |
| Geluidsdrukniveau | 71.4 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | 2.7 m/s² |
| Geluidsvermogen | 87.0 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 2.5 dB |
Verpakking bevat
- Accugrastrimmer SKIL 0230
- Draadspoel
- „Easy Storage”-haak
- Gebruiksaanwijzing



































