Grastrimmer

- Exclusief SKIL ‘Easy Storage’ handgreepontwerp om het gereedschap eenvoudig aan de meegeleverde SKIL opbergrail te hangen
- Krachtige 280W motor voor de meeste grastrimklussen
- Uiterst lichtgewicht ontwerp (slechts 1,2 kg)
- Snijsysteem met 2 draden voor snelle en perfecte trimresultaten
- ‘Tap&Go’-draadtoevoer voor eenvoudig op vraag vrijgeven van extra draad tijdens het werk
- Grote aan/uit-schakelaar met lage weerstand voor optimaal comfort
- Ergonomisch handgreepontwerp voor meer comfort
- Tweede greep voor extra controle tijdens het werken
- Kabelbeveiliging om beschadiging van kabel of gereedschap te voorkomen
- De meegeleverde ‘Easy Storage’ module kan worden uitgebreid tot een handig opbergrailsysteem om uw SKIL tuingereedschappen aan te hangen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Product beschrijving
Lichtgewicht en krachtige grastrimmer die de klus klaart
De SKIL 0732 grastrimmer is ideaal voor trimklussen zoals het verwijderen van woekerend gras nabij muren, omheiningen en bloembedden, of simpelweg om de randen van uw gazon bij te werken. De krachtige 280W motor optimaliseert de prestaties van de grastrimmer zodat u elke trimklus met gemak kunt klaren. De SKIL 0732 heeft een extreem laag gewicht van slechts 1,2 kg en zit vol handige functies die uw werkcomfort optimaliseren. Dankzij het exclusieve ‘Easy Storage’-ontwerp van SKIL neemt deze grastrimmer na gebruik bijna geen ruimte in beslag. Deze grastrimmer wordt geleverd met maar liefst drie spoelen !
Optimale snijprestaties
De grastrimmer is perfect in balans dankzij zijn snijsysteem met twee draden, waardoor u snel en nauwkeurig kunt trimmen. Uitgerust met een ‘Tap&Go’ draadtoevoersysteem wordt bij deze grastrimmer indien nodig de draad snel en eenvoudig toegevoerd. Alles wat u hoeft te doen is de knop onder de draadspoel op de grond te drukken en de draad wordt automatisch verlengd. Dankzij de lange draad van 2 x 4 meter kunt u lang achter elkaar effectief doorwerken.
Lichtgewicht en ergonomisch ontwerp
De SKIL 0732 heeft een extreem licht gewicht van slechts 1,2 kg. De tweede handgreep garandeert controle over de klus en de grote schakelaar zorgt voor een gemakkelijke en eenvoudige bediening. Dankzij dit ontwerp bent u verzekerd van optimaal gebruiksgemak en moeiteloos trimmen.
Handige ‘Easy Storage’-oplossing
Dit gereedschap maakt deel uit van de ‘Urban Series’, het SKIL assortiment van praktische, tijdbesparende tuingereedschappen. De ‘Urban Series’ gereedschappen zijn allemaal in het bezit van de exclusieve ‘Easy Storage’-oplossing van SKIL, wat betekent dat ze gemakkelijk kunnen worden opgeruimd en na gebruik bijna geen ruimte in beslag nemen. Deze grastrimmer wordt geleverd met een ‘Easy Storage’ rail, zodat het gereedschap eenvoudig tegen de muur kan worden gehangen.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Onbelaste snelheid | 12000 |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Spanning/frequentie | 230-240 V / 50-60 Hz |
| Ingangsvermogen | 280 W |
| Maaisysteem | 2-lijnsysteem |
| Breedte trimstrook | 23 cm |
| Draadtoevoersysteem | Tap&Go |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| EAN | 8710364078400 |
| Order Number | F0150732AG |
| Geluidsdrukniveau | 84.3 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 2.5 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | 4.9 m/s² |
| Geluidsvermogen | 92.3 dB |
Verpakking bevat
- SKIL 0732 grastrimmer
- Spoelsysteem (3x)
- SKIL opbergrailmodule
- Gebruiksaanwijzing


































