Grastrimmer

- Exclusief SKIL ‘EASY STORAGE’ handgreepontwerp voor handige en ruimtebesparende opslag van het gereedschap (SKIL opbergrail meegeleverd)
- Extra krachtige 1000W motor voor alle grastrimklussen
- Grote 35 cm snijdiameter
- Ergonomisch ontwerp (met motor dicht bij handvat) garandeert een perfecte balans
- Telescopische hoogte-instelling om het persoonlijk werkcomfort te vergroten
- Tweede instelbare greep voor extra controle tijdens het werken
- Snijsysteem met 2 high-quality draden voor snelle en perfecte trimresultaten
- Automatische draadvoeding voor gemakkelijk gebruik
- 180º instelbare snijkop voor moeiteloos trimmen
- Intrekbare plantbeschermer waarborgt exact trimmen
- Kabelbeveiliging om beschadiging van kabel of gereedschap te voorkomen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Krachtige grastrimmer voor snel en efficiënt trimmen
De SKIL 0731 grastrimmer kan op snelle en efficiënte wijze zwaardere klussen aan, zoals het trimmen van hoog en ruig gras en onkruid, maar ook het gewone trimmen van gazonranden en borders. De grastrimmer beschikt over een krachtige 1000W-motor en een hoogwaardig maaisysteem met 2 draden, waardoor u elke trimklus moeiteloos kunt uitvoeren. Dankzij het exclusieve ‘Easy Storage’-ontwerp van SKIL neemt deze grastrimmer na gebruik bijna geen ruimte in beslag. Deze grastrimmer wordt geleverd met 3 spoelen.
Optimale balans en automatische draadtoevoer
De SKIL 0731 grastrimmer staat garant voor een perfecte balans en uitstekende bediening omdat de motor bovenin zit, en vanwege de tweede verstelbare handgreep en het snijsysteem met twee draden. Dankzij de maaidiameter van 35 cm kan elke trimklus geklaard worden, zelfs als het om grotere oppervlakken gaat. De draadtoevoer verloopt geheel automatisch, en tezamen met de lange 2 x 4,5 meter draad zorgt dit ervoor, dat u langer onafgebroken kunt werken. Dankzij deze tijdbesparende eigenschappen kunt u zich meer op uw trimklussen concentreren.
Praktische functies voor extra gebruiksgemak
Om zo comfortabel mogelijk te werken heeft deze grastrimmer een verstelbare telescoopsteel, zodat elke gebruiker de juiste werkhouding kan vinden. De trimmerkop kan eenvoudig 180° worden gedraaid voor gemakkelijk, comfortabel verticaal trimmen langs randen, zodat u uw tuin eenvoudig netjes kunt afwerken. Bovendien kan dankzij de plantbeschermer heel nauwkeurig worden getrimd, zodat men zich over het beschadigen van planten en bloemen geen zorgen hoeft te maken.
Handige ‘Easy Storage’-oplossing
Dit gereedschap maakt deel uit van de ‘Urban Series’, het SKIL assortiment van praktische, tijdbesparende tuingereedschappen. De ‘Urban Series’ gereedschappen zijn allemaal in het bezit van de exclusieve ‘Easy Storage’-oplossing van SKIL, wat betekent dat ze gemakkelijk kunnen worden opgeruimd en na gebruik bijna geen ruimte in beslag nemen. Deze grastrimmer wordt geleverd met een ‘Easy Storage’ rail, zodat het gereedschap eenvoudig tegen de muur kan worden gehangen.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Onbelaste snelheid | 7000 |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Spanning/frequentie | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Ingangsvermogen | 1000 W |
| Maaisysteem | 2-lijnsysteem |
| Breedte trimstrook | 35 cm |
| Hoogte-instelling | 110-120 cm |
| Draadtoevoersysteem | Automatisch |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| EAN | 8710364067770 |
| Order Number | F0150731AA |
| Geluidsdrukniveau | 84 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 1 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | 2.9 m/s² |
| Geluidsvermogen | 95 dB |
Verpakking bevat
- 3 x spoel met 9 (2x4,5) meter draad
- SKIL opbergrailmodule

































