Bladblazer

- Exclusief SKIL 'Easy Storage'-ontwerp om het gereedschap handig aan de meegeleverde SKIL-opbergrail te hangen
- Gemakkelijk wendbaar dankzij het unieke zwenkwiel
- Multifunctionele 2-in-1 bladblazer en -zuiger plus versnipperfunctie
- Eenvoudig wisselen van modus met simpele draaiknop
- Krachtige versnipperfunctie om het afvalvolume te verlagen met 90%
- Krachtige motor voor zowel blaas- als zuigmodus
- Ergonomische handgrepen voor perfecte controle tijdens het gebruik
- Schouderriem voor extra comfort
- Grote, eenvoudig te legen opvangzak
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Moeiteloos tuinafval opruimen
De SKIL 0792 bladblazer is een handige 2-in-1 blazer en zuiger met versnipperfunctie. Het is een bladblazer met een uniek zwenkwiel aan de voorkant voor een uitstekende wendbaarheid. Dankzij zijn 2800W motor kunt u snel bladeren en ander tuinafval in uw stadstuin opruimen. Met een grote functieschakelaar kunt u de blazer veranderen in een zuiger en omgekeerd. De ingebouwde hakselaar maakt mulch van het tuinafval dat vervolgens wordt opgevangen in een stevige zak van 45 liter. Dankzij het exclusieve ‘Easy Storage’-ontwerp van SKIL neemt de bladblazer na gebruik bijna geen ruimte in beslag.
Grote luchtstroom voor zowel blazer als zuiger
Deze bladblazer heeft een krachtige motor en ruimt met gemak afgevallen bladeren en ander tuinafval op met een luchtstroom van 270 km/u en een zuigvolume van 13 m3 per minuut. Nadat al het tuinafval netjes op een hoop is geblazen, kunt u de handige zuigerfunctie gebruiken om alles op te zuigen. Er is niet veel voor nodig om dit gereedschap van een bladblazer in een bladzuiger te veranderen – alles wat u hoeft te doen is de schakelaar bedienen. De ingebouwde hakselaar van de SKIL 0792 reduceert het volume van het tuinafval naar slechts één tiende voor compact en gemakkelijk afvoeren.
Uitstekende wendbaarheid voor stadstuinen
Voor eenvoudig manoeuvreren door uw tuin heeft de SKIL 0792 bladblazer een uniek zwenkwiel aan de voorkant. U hoeft dus niet meer zwaar te tillen en te draaien, en werken rondom voorwerpen in uw tuin was nog nooit zo gemakkelijk. Twee ergonomische handgrepen en een schouderriem zorgen voor optimaal gebruiksgemak en vergroten uw mobiliteit.
Handige ‘Easy Storage’-oplossing
Dit gereedschap maakt deel uit van de ‘Urban Series’, het SKIL assortiment van praktische, tijdbesparende tuingereedschappen. De ‘Urban Series’ gereedschappen zijn allemaal in het bezit van de exclusieve ‘Easy Storage’-oplossing van SKIL, wat betekent dat ze gemakkelijk kunnen worden opgeruimd en na gebruik bijna geen ruimte in beslag nemen. Deze bladblazer wordt geleverd met een ‘Easy Storage’-rail zodat u het gereedschap eenvoudig aan de muur kunt ophangen.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Spanning/frequentie | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Ingangsvermogen | 2800 W |
| Opvangzakcapaciteit | 45 l |
| Blaassnelheid | 270 km/h |
| Zuigvolume | 13 m³/min |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| EAN | 8710364076482 |
| Order Number | F0150792AA |
| Geluidsdrukniveau | 80 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | 2.8 m/s² |
| Geluidsvermogen | 100 dB |
Verpakking bevat
- SKIL 0792 bladblazer
- Opvangzak
- Schouderriem
- Zwenkwiel
- SKIL opbergrailmodule
- Gebruiksaanwijzing































