2610S01159
2-delige diamantschijfset
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 119.59ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
€ 14,99
Op voorraad
- 2-delige diamantschijfset voor haakse slijpers van 125 mm
- Hoogwaardige diamanten verbeteren de duurzaamheid en verlengen de levensduur van de schijf bij het snijden door harde materialen
2610S01159 2-delige diamantschijfset
€ 14,99
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
Product beschrijving
Deze set bevat een 125mm keramische tegeldoorslijpschijf en een 125mm universele steendoorslijpschijf.
Specificaties
| Voor modellen | Alle SKIL haakse slijpers van 125 mm |
|---|---|
| Verpakt per | 2 |
| Meer informatie | 125 mm keramische tegeldoorslijpschijf, 125 mm universele steendoorslijpschijf |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Slanke achterhandgreep | Nee |
| EAN | 8719643005601 |
| Order Number | 2610S01159 |
| Warranty | Geen garantie |
Verpakking bevat
- 125 mm keramische tegeldoorslijpschijf
- 125 mm universele steendoorslijpschijf
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 20.92ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
































