Kruislijnlaser

Op voorraad
- Voor uitstekende en nauwkeurige ondersteuning bij doe-het-zelf-klussen zoals het leggen van vloeren, decoreren van muren of ophangen van legplanken
- Groene lasertechnologie garandeert maximaal zicht
- Geïntegreerde Lithium-Ion accu die eenvoudig kan worden opgeladen via de ingebouwde micro-USB-poort
- Automatische zelfnivellering voor snel en nauwkeurig werken zonder handmatige uitlijning
- Projecteert nauwkeurige gekruiste horizontale en verticale laserlijnen
- Dankzij de modus voor handmatige nivellering kunt u diagonale lijnen projecteren
- Werkbereik tot 20 meter
- De accuniveau-indicator geeft aan hoeveel accuvermogen er nog over is
- Compact ontwerp met softgrip voor comfortabel hanteren
- Gebruiksvriendelijk dankzij de eenvoudige gebruikersinterface
- Montageopening met 1/4"-schroefdraad aan de boven- en onderkant voor eenvoudige bevestiging van een klem of een statief
- Inclusief een uitermate veelzijdige klem die eenvoudig kan worden bevestigd aan veel oppervlakken, waardoor maximale flexibiliteit is gegarandeerd
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Lithium-Ion zelfnivellerende kruislijnlaser met groene lasertechnologie
De SKIL 1912 is een kruislijnlaser die een nauwkeurige gekruiste horizontale en verticale laserlijn projecteert. Deze kruislijnlaser is voorzien van een geïntegreerde Lithium-Ion accu die eenvoudig kan worden opgeladen via de ingebouwde micro-USB-oplaadpoort. De groene lasertechnologie biedt maximaal zicht. De laserlijnen worden automatisch genivelleerd in de zelfnivelleringsmodus. En indien u bezig bent met een doe-het-zelf-klus waarbij geen uitgelijnde projectie nodig is, kunt u eenvoudig overschakelen naar de handmatige nivelleringsmodus. Hierdoor kunt u diagonale lijnen projecteren, bijvoorbeeld als u leuningen installeert. U kunt de uitermate veelzijdige klem gebruiken om de laser op diverse oppervlakken te bevestigen. Dankzij het werkbereik tot 20 meter, een compact ontwerp met softgrip en een eenvoudige gebruikersinterface biedt de SKIL 1912 een ideale oplossing voor uw nivelleringsklussen. Bovendien heeft deze kruislijnlaser een montageopening met 1/4"-schroefdraad aan de boven- en onderkant voor eenvoudige bevestiging van een klem of een statief. Tot slot geeft de handige accuniveau-indicator aan hoeveel accuvermogen er nog over is. De SKIL 1912 AA wordt geleverd met een flexibele klem en USB-oplaadkabel.
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| EAN | 8719643004420 |
| Order Number | MT1E1912AA |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Zelfnivelleringsbereik | ± 4 ° |
| Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | 71 x 61 x 77 |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Werkbereik | 20 m |
| Nivelleringstijd | < 5 s |
| Automatische nivellering | Ja |
| Accuvermogen | 1.2 Ah |
| Opslagtemperatuur | -20°C - +70 °C |
| Voeding | Li-Ion |
| Bedrijfstijd | 6 h |
| Bedrijfstemperatuur | -5°C - +40 °C |
| Lasertype | 520 nm |
| Laserklasse | 2 |
| Spanning (V) | 3.7 V |
Verpakking bevat
- SKIL 1912 kruislijnlaser
- Flexibele klem
- USB-oplaadkabel
- Gebruiksaanwijzing































