Laserwaterpas

- Hoge functionaliteit dankzij zelfnivellerende modus en hellingmodus
- Eén gereedschap voor alle nivelleringstaken d.m.v. 1 horizontale en 2 verticale lijnen
- Tweede verticale lijn voor eenvoudige definitie van 90°-hoeken
- Automatische zelfnivellering voor snel en nauwkeurig werken zonder handmatige uitlijning
- 1/4" statiefschroefdraad voor eenvoudige bevestiging
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Laserwaterpas met één horizontale en twee verticale lijnen
De SKIL 0516 laserwaterpas heeft drie bedrijfsmodi die horizontale, verticale en kruislaserlijnen projecteren. Hij projecteert zelfs een tweede verticale lijn voor eenvoudige definitie van 90°-hoeken. Dit veelzijdige gereedschap heeft een zelfnivellerende modus die automatisch de projecties op uw werkstuk uitlijnt. Indien u bezig bent met een doe-het-zelf-klus waarbij geen uitgelijnde projectie nodig is, kunt u eenvoudig met de schakelaar de laser vastzetten. Hierdoor kunt u diagonale lijnen projecteren, bijvoorbeeld als u leuningen installeert. Met een werkbereik van 10 meter biedt de SKIL 0516 de ideale ondersteuning bij doe-het-zelf-klussen zoals het leggen van vloeren, decoreren van muren of ophangen van legplanken. Deze laserwaterpas wordt geleverd met twee AA-batterijen, dus kunt u gelijk aan de slag!
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| EAN | 8710364063994 |
| Order Number | F0150516AA |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Zelfnivelleringsbereik | +/- 4° ° |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Werkbereik | 10 m |
| Nivelleringstijd | 6 sec s |
| Automatische nivellering | Ja |
| Voeding | 4 x AA (LR6) / 1,5V |
| Bedrijfstemperatuur | -1°C - +40°C °C |
| Maximum uitgangsvermogen | < 1 mW |
| Nivelleringsnauwkeurigheid | 5 mm op 1 m |
| Lasertype | 635 nm |
| Laserklasse | 2 |
Verpakking bevat
- SKIL 0516 laserwaterpas
- 4 x AA (LR6) batterijen
- Gebruiksaanwijzing































