Kruislijnlaser

Op voorraad
- Hoge functionaliteit dankzij zelfnivellerende modus en hellingmodus
- Automatische zelfnivellering voor snel en nauwkeurig werken zonder handmatige uitlijning
- Projectie van een horizontale en verticale laserlijn
- 1/4" statiefschroefdraad voor eenvoudige bevestiging
- Grote flexibiliteit vanwege klem die deel uitmaakt van de leveringsomvang
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Laserwaterpas met klem en drie bedrijfsmodi
De SKIL 0511 laserwaterpas heeft een werkbereik van 10 meter en garandeert een uitstekende ondersteuning bij doe-het-zelf-klussen zoals het leggen van vloeren, decoreren van muren of ophangen van legplanken. Dankzij zijn drie bedrijfsmodi projecteert de SKIL 0511 horizontale, verticale en kruislaserlijnen. Dit veelzijdige gereedschap heeft een zelfnivellerende modus die automatisch de projecties op uw werkstuk uitlijnt. Indien u bezig bent met een doe-het-zelf-klus waarbij geen uitgelijnde projectie nodig is, kunt u eenvoudig met de schakelaar de laser vastzetten. Hierdoor kunt u diagonale lijnen projecteren, bijvoorbeeld als u leuningen installeert. De SKIL 0511 wordt geleverd met een klem voor extra flexibiliteit op verschillende oppervlakken. Hij wordt geleverd met twee AA-batterijen, dus kunt u gelijk aan de slag!
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| EAN | 8710364069385 |
| Order Number | F0150511AA |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Zelfnivelleringsbereik | +/- 4° ° |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Werkbereik | 10 m |
| Nivelleringstijd | 6 sec s |
| Automatische nivellering | Ja |
| Voeding | 2 x AA (LR6) / 1,5 V |
| Bedrijfstemperatuur | -1°C - +40°C °C |
| Maximum uitgangsvermogen | < 1 mW |
| Nivelleringsnauwkeurigheid | 5 mm op 1 m |
| Lasertype | 650 nm |
| Laserklasse | 2 |
Verpakking bevat
- SKIL 0511 kruislijnlaser
- 2 x AA (LR6) batterijen
- Gebruiksaanwijzing
































