Decoupeerzaag

- Uiterst compact, lichtgewicht ontwerp (slechts 1,3 kg)
- Ideale decoupeerzaag voor alle voorkomende zaagklussen in en om het huis
- 'Twistlock' voor zonder hulpgereedschap verwisselen van zaagblad en stevige klemming
- Variabele-snelheidsregeling voor uiterst precies zaagwerk in uiteenlopende materialen
- De hoek van de voetplaat kan zonder hulpgereedschap versteld worden
- Voetplaat instelbaar tot 45° links of rechts voor nauwkeurig verstek zagen
- Het zaagsel wordt van de zaaglijn geblazen voor goed zicht op het werkstuk
- Ingebouwde stofzuigeradapter
- Eenvoudig te bedienen grote schakelaar met vergrendeling voor continu gebruik
- Inclusief 3 zaagbladen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Decoupeerzaag met variabele snelheid en zonder gereedschap verwisselen van zaagblad
De SKIL 4250 is een decoupeerzaag met variabele-snelheidsregeling voor uiterst precies zaagwerk in diverse materialen, zoals hout, metaal, aluminium en kunststof. De slechts 1,3 kg wegende SKIL 4250 is zeer compact en licht. De krachtige 400W-motor is ideaal voor de meest gangbare doe-het-zelf-zaagklussen. Deze decoupeerzaag heeft een maximale zaagcapaciteit van 65 mm in hout, wat meer dan voldoende is voor de meeste planken, balken enz. Door het ‘Twistlock’-systeem kunt u de zaagbladen eenvoudig zonder gebruik van gereedschap wisselen. De geïntegreerde stofzuigeraansluiting zorgt voor een schonere werkomgeving. Deze decoupeerzaag wordt geleverd in een stevige koffer met drie zaagbladen voor hout.
Grote veelzijdigheid voor rechte en gebogen zaagsneden
U kunt de zaagsnelheid aanpassen met het regelwieltje voor optimale resultaten in verschillende materialen. De SKIL 4250 is tevens geschikt voor het maken van zowel rechte als gebogen zaagsneden. Hij kan worden gebruikt voor het zagen van onder meer laminaat, planken, balken, pijpen, etc. Met de verstelbare voetplaat kunnen verstekzaagsneden tot 45° links of rechts gemaakt worden. U kunt de hoek eenvoudig zonder hulpgereedschap aanpassen door de vleugelschroeven onder de voetplaat los en weer vast te draaien.
Zonder hulpgereedschap verwisselen van zaagblad en stevige klemming
Deze decoupeerzaag is compatibel met alle standaard, overal verkrijgbare soorten decoupeerzaagbladen met een T-schacht. Door het 'Twistlock'-systeem kunt u de zaagbladen eenvoudig en gemakkelijk zonder gebruik van speciaal gereedschap of een sleutel wisselen. Om het zaagblad te verwijderen hoeft u alleen maar de rode ‘Twistlock’-vleugelschroef los te draaien. Schuif er vervolgens eenvoudigweg een nieuw zaagblad in en draai de vleugelschroef weer vast.
Praktische functies voor extra gebruiksgemak
De SKIL 4250 decoupeerzaag heeft een handige grote schakelaar met een vergrendelknop, zodat u de schakelaar voor continu gebruik niet steeds ingedrukt hoeft te houden. De handige stofblazer geeft een duidelijk zicht op uw werkstuk door het stof dichtbij de zaaglijn weg te blazen. Voor een schonere werkomgeving past de geïntegreerde stofzuigeraansluiting op de meeste gangbare stofzuigers. De SKIL 4250 wordt geleverd in een stevige koffer met drie zaagbladen voor hout: één voor zacht hout, één voor hard hout en één voor gebogen zaagsneden.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Slaglengte | 18 mm |
| Zaagcapaciteit in metaal | 4 mm |
| Zaagcapaciteit in aluminium | 10 mm |
| Spanning/frequentie | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Zaagcapaciteit in hout | 65 mm |
| Zaagbladsnelheid | 0-3000 |
| Ingangsvermogen | 400 W |
| Variabele-snelheidsschakelaar | Ja |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| EAN | 8710364078509 |
| Order Number | F0154250AD |
| Geluidsdrukniveau | 84 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 95 dB |
| Trillingsniveau (zagen van metaal) | 12.4 m/s² |
| Trillingsniveau (zagen van hout) | 11.9 m/s² |
Verpakking bevat
- SKIL 4250 decoupeerzaag
- Kunststof draagkoffer
- Zaagblad (fijn, hout)
- Zaagblad (middel, hout)
- Zaagblad (bochten, hout)
- Gebruiksaanwijzing































