Decoupeerzaag

- 800 Watt voor voldoende vermogen
- Clic-systeem voor het wisselen van zaagbladen zonder hulpgereedschap
- Laser voor ondersteuning bij het zagen van een rechte lijn
- Softgrip voor optimale grip
- Vast instelbare variabele snelheid voor optimale controle bij uiteenlopende werkzaamheden
- Pendelbeweging voor alle toepassingen: van bochten / fijn afwerken tot rechtdoor op volle snelheid
- Zeer duurzame aluminium voetplaat
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Product beschrijving
Zeer krachtige, robuuste decoupeerzaag voor gebogen en rechte zaagsneden
De SKIL 1061 decoupeerzaag zorgt voor snel en nauwkeurig zagen dankzij de 800W-motor, die een hoog vermogen heeft, en de vier pendelstanden voor nauwkeurig zagen. Met de variabele snelheidsfunctie kunt u de snelheid van uw voorkeur instellen voor optimale resultaten. Met het gereedschapsloze ‘Clic’-systeem kunnen zaagbladen eenvoudig gewisseld worden zonder dat u ander gereedschap nodig hebt. Deze decoupeerzaag heeft een maximale zaagcapaciteit van 100 mm in hout, wat meer dan voldoende is voor planken, balken enz. De SKIL 1061 is uitgerust met een laser waarmee u de decoupeerzaag eenvoudig langs de gewenste zaaglijn kunt geleiden. Met de verstelbare voetplaat kunnen verstekzaagsneden tot 45° worden gemaakt. De softgrip vermindert trillingen en zorgt voor extra comfort bij het werken. Voor een schonere werkomgeving past de geïntegreerde stofzuigeraansluiting op de meeste gangbare stofzuigers. De SKIL 1061 decoupeerzaag wordt geleverd met één zaagblad voor zacht hout, één zaagblad voor hard hout en één zaagblad voor gebogen zaagsneden in hout.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Zaagcapaciteit in metaal | 4 mm |
| Zaagcapaciteit in aluminium | 10 mm |
| Spanning/frequentie | 230-240V / 50-60 Hz |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Zaagcapaciteit in hout | 100 mm |
| Ingangsvermogen | 800 W |
| Variabele-snelheidsschakelaar | Ja |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| EAN | 8710364078899 |
| Order Number | F0151061AG |
| Geluidsdrukniveau | 88 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 99 dB |
| Trillingsniveau (zagen van metaal) | 11.4 m/s² |
| Trillingsniveau (zagen van hout) | 6.7 m/s² |
Verpakking bevat
- SKIL 1061 decoupeerzaag
- Zaagblad (fijn, hout)
- Zaagblad (middel, hout)
- Zaagblad (bochten, hout)
- Gebruiksaanwijzing

































