5765 AG
Cirkelzaag
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 117.04ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Krachtige 1350 watt motor en hoge snelheid (5000 omw/min) voor snel en nauwkeurig zagen
- Duurzame constructie met spiraaltandwielen en stofdichte kogellagers
- Asvergrendeling voor gemakkelijk wisselen van zaagbladen
- Stofafzuiging met opening die direct op de meeste standaard huishoudstofzuigers of stofzakken past (optie: SKIL accessoire 2610387402)
- Compact ontwerp voor optimale geleiding en manoeuvreerbaarheid
- Veiligheidsschakelaar om onbedoeld starten te voorkomen
- Maximale zaagdiepte van 65 mm bij 90 graden en van 43 mm bij 45 graden
- Hendel voor openen van onderste beschermkap om vanuit het midden te zagen
- Geïntegreerde opbergplaats voor sleutel
- Zaaglijnvizier voor makkelijk en nauwkeurig volgen van de zaaglijn
- Superieur ergonomisch ontwerp voor optimale geleiding en manoeuvreerbaarheid.
Niet beschikbaar in dit land
Scroll naar
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Spanning/frequentie | 220-240V / 50-60 Hz |
| Ingangsvermogen | 1350 W |
| Zaagcapaciteit bij 45° | 43 mm |
| Zaagcapaciteit bij 90° | 65 mm |
| Ø zaagblad | 184 mm |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| EAN | 8710364074235 |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Geluidsdrukniveau | 97 dB |
| Geluidsvermogen | 108 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Trillingsniveau (zagen van metaal) | 2.2 m/s² |
| Trillingsniveau (zagen van hout) | 2.6 m/s² |
Verpakking bevat
- Duurzame kunststof koffer
- Zaagblad met hardmetalen tanden (18 tanden, Ø 184 mm)
- Universeel zaagblad (60 tanden, Ø 184 mm)
- Zaagblad (24 tanden, Ø 184 mm)
- Zeskantsleutel voor gemakkelijk verwisselen van zaagbladen
- Breedtegeleider
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 15.28ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>



































