„Brushless” accuschaafmachine





- Borstelloze motor: sneller, krachtiger en 10 x langere levensduur
- Geschikt voor het schaven van oppervlakken, afschuinen en maken van sponningen
- Handige parkeervoet beschermt het werkstuk en de schaafmessen
- Omkeerbare TCT-schaafmessen voor een gladde afwerking en langere levensduur
- Grote diepte-instelknop fungeert ook als extra frontknop voor optimale regeling
- Spaanafvoeropeningen aan linker- en rechterzijde voor het gemakkelijk aanpassen van de spaanafvoer aan de werksituatie
- Optioneel: stofvrij werken mogelijk met stofzuiger of stofzak
- Aluminium schuurzool van hoge kwaliteit voor ultra gladde afwerking
- V-groef in de aluminium basis voor vlot afschuinwerk
- Ingebouwde opbergplaats voor sleutel
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen

Digitale borstelloze motoren
In het DNA van elk SKIL gereedschap zit de nieuwste spitstechnologie ingebakken. Onze compacte, digitale borstelloze motoren leveren extra vermogen, extra efficiëntie en een langere levensduur dan vergelijkbare borstelmotoren.
Ontdek Digitale borstelloze motorenKEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™
ACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Robuuste borstelloze accuschaafmachine voor perfecte schaafresultaten
De SKIL 3980, een krachtige „20V Max” (18 V) accuschaafmachine, is ideaal voor het schaven van oppervlakken, het afschuinen van hoeken en het maken van sponningen. De borstelloze motor is sneller, krachtiger en heeft een 10 x langere levensduur dan een vergelijkbare motor met borstels. Het ergonomische ontwerp met softgrip en grote diepte-instelknop die als extra frontgreep fungeert, garanderen een optimaal comfort en controle over het gereedschap. De hoogwaardige TCT-schaafmessen zijn omkeerbaar voor een twee keer zo lange levensduur. Wanneer de ene kant versleten is, kunt u de messen eenvoudig omdraaien en doorgaan met werken. U kunt gemakkelijk de hendel voor de spaanafvoer wisselen van links naar rechts om deze aan uw werksituatie aan te passen. Voor een schonere werkomgeving kunt u de stofzak of een standaard stofzuiger aan beide kanten van de schaafmachine aansluiten. De handige parkeervoet voorkomt dat u uw werkstuk per ongeluk beschadigt, wanneer u het gereedschap erop zet of weghaalt na de klus. De SKIL 3980 CA wordt geleverd met twee omkeerbare TCT-messen, een stofzak, een stofzuigeradapter, een breedtegeleider en verstelbare sponningsdiepteaanslag. De accu wordt niet meegeleverd.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij waarborgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
SKIL XP Pro Series
Gebouwd op een erfenis van uitmuntendheid sinds 1924 is de SKIL XP Pro-serie ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken. Als het beste wat SKIL te bieden heeft, combineert de SKIL XP Pro-serie uitzonderlijke prestaties, duurzaamheid, professionele functies en compacte ergonomie. Perfect uitgerust om serieuze projecten in elke huishoudelijke omgeving aan te pakken.
Specificaties
| Performance Level | UITZONDERLIJKE PRESTATIES |
|---|---|
| Accutype | Lithium-Ion |
| Onbelaste snelheid | 14000 |
| Nettogewicht excl. accu | 2.4 kg |
| Schaafdiepte | 2 mm |
| Schaafbreedte | 82 mm |
| Sponningsdiepte | 8 mm |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Product Series | XP Pro Series |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstelloos | Ja |
| Warranty | 5 jaar gereedschapsgarantie voor huishoudelijk gebruik, 1 jaar gereedschapsgarantie voor professioneel gebruik |
| EAN | 8719643003379 |
| Order Number | VA1E3980CA |
| Geluidsdrukniveau | 82.5 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | < 2.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 93.5 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3.0 dB |
Verpakking bevat
- Accuschaafmachine SKIL 3980
- Omkeerbare TCT-schaafmessen (2x)
- Stofzak
- Breedtegeleider
- Verstelbare sponningsdiepteaanslag
- Sleutel
- Stofafzuig adapter
- Gebruiksaanwijzing






































