Schaafmachine

Beperkte voorraad
- Krachtige 710W schaafmachine voor schaven van oppervlakken, afschuinen en sponningen maken
- Handige parkeervoet beschermt het werkstuk en de schaafmessen
- Omkeerbare TCT-schaafmessen voor een gladde afwerking en langere levensduur
- Grote diepte-instelknop fungeert ook als extra frontknop voor optimale regeling
- Spaanafvoeropeningen aan linker- en rechterzijde voor het gemakkelijk aanpassen van de spaanafvoer aan de werksituatie
- Optioneel: stofvrij werken mogelijk met stofzuiger of stofzak
- Aluminium schuurzool van hoge kwaliteit voor ultra gladde afwerking
- V-groef in de aluminium basis voor vlot afschuinwerk
- Modern ergonomisch ontwerp voor optimale handling
- Softgrip op alle greepzones
- Ingebouwde opbergplaats voor sleutel
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Product beschrijving
Eenvoudig te hanteren schaafmachine voor perfecte schaafresultaten
De SKIL 1590 is een krachtige 710W schaafmachine die ideaal is voor het schaven van oppervlakken, het afschuinen van hoeken en het maken van sponningen. Het ergonomische ontwerp met softgrip en grote diepte-instelknop die als extra frontgreep fungeert, garanderen een optimaal comfort en controle over het gereedschap. De hoogwaardige TCT-schaafmessen zijn omkeerbaar voor een twee keer zo lange levensduur. Wanneer de ene kant versleten is, kunt u de messen eenvoudig omdraaien en doorgaan met werken. U kunt gemakkelijk de hendel voor de spaanafvoer wisselen van links naar rechts om deze aan uw werksituatie aan te passen. Voor een schonere werkomgeving kunt u de stofzak of een standaard stofzuiger aan beide kanten van de schaafmachine aansluiten. De handige parkeervoet voorkomt dat u uw werkstuk per ongeluk beschadigt, wanneer u het gereedschap erop zet of weghaalt na de klus. De SKIL 1590 DA wordt geleverd in een draagtas, inclusief een stofzak, een breedtegeleider en een verstelbare sponningsdiepteaanslag.
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| EAN | 8719643000736 |
| Order Number | VA1E1590DA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Onbelaste snelheid | 16000 |
| Spanning/frequentie | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Ingangsvermogen | 710 W |
| Schaafdiepte | 2 mm |
| Schaafbreedte | 82 mm |
| Sponningsdiepte | 8 mm |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Geluidsdrukniveau | 88 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | < 2.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 99 dB |
Verpakking bevat
- SKIL 1590 schaafmachine
- Omkeerbaar TCT schaafmachineblad (2x)
- Draagtas
- Stofzak
- Breedtegeleider
- Verstelbare sponningsdiepteaanslag
- Sleutel
- Gebruiksaanwijzing


































