„Brushless” accu-multitool


- De „Keep Cool™”-accutechnologie zorgt voor een 25% langere werkingsduur en een 2x langere levensduur
- Borstelloze motor: sneller, krachtiger en 10 x langere levensduur
- Compact lichtgewicht ontwerp voor optimale controle en geleiding
- Snelle-ontgrendelingshendel voor snel en comfortabel wisselen van accessoires
- Grote 3,6 graden oscillerende gereedschapshoek voor hogere zaagsnelheden
- Unieke „180° LED”-lamp voor perfecte zichtbaarheid zonder schaduw tijdens het werk
- Ideaal voor een grote verscheidenheid aan doe-het-zelf-klussen, vooral handig voor precisiewerk
- Met het universele accessoiresysteem kan een groot aantal „Starlock” basis- en „OIS”-accessoires worden gebruikt
- Traploos verstelbare variabele snelheid voor volledige controle
- Lithium-Ion technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd klaar voor gebruik
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten

KEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™180° ledlamp
Decoupeerzagen zijn de meest veelzijdige zagen; ze kunnen zowel rechte lijnen als bochten zagen. En bij precisiewerk is een goede zichtbaarheid belangrijk. Onze 180° led geeft een helder licht, schaduwen behoren definitief tot het verleden.
Ontdek 180° ledlamp


PWRCORE 12™ GROTE KRACHT. LICHT GEWICHT.
PWRCORE 12™ combineert krachtige prestaties met een laag gewicht, perfect voor werk boven het hoofd of in krappe ruimtes. Ervaar zelf het gemak van gebruik!
Product beschrijving
Borstelloze accu-multitool met unieke „180° LED”-lamp
De 12 V SKIL 2650 is een borstelloze multitool met een variabele snelheid voor de beste resultaten in diverse materialen. De borstelloze motor is sneller, krachtiger en heeft een 10 x langere levensduur dan een vergelijkbare motor met borstels. Dit gereedschap is voorzien van een unieke „180° LED”-lamp. Het zorgt voor de perfecte verlichting van het werkstuk dankzij een brede lichtstraal, zonder daarbij schaduwen te creëren! Optimaal werkcomfort en geleiding wordt gegarandeerd dankzij het compacte en lichte ontwerp van dit gereedschap. Door de meegeleverde accessoires te wisselen, kunt u deze multitool gebruiken voor een groot aantal doe-het-zelf-klussen zoals schuren, zagen en snijden. Het wisselen van accessoires is geen probleem dankzij de snelle-ontgrendelingshendel. De multitool is compatibel met ruim verkrijgbare „Starlock” basis- en „OIS”-accessoires, zodat u altijd het juiste accessoire voor uw klus kunt vinden. De SKIL 2650 CA wordt geleverd met 10 vellen schuurpapier, een schuurzool en een invalzaagblad voor hout, metaal en kunststof. De accu wordt niet meegeleverd.
Langere looptijd en levensduur van accu
Dit gereedschap maakt deel uit van het SKIL „PWRCore 12™”-systeem. Met de compacte 12 V Lithium-Ion accu-packs bent u verzekerd van optimale flexibiliteit, omdat „PWRCore 12™”-accu's alle 12 V „PWRCore”-gereedschappen van stroom kunnen voorzien. De „PWRCore 12™”-gereedschappen zijn leverbaar met en zonder accu's, waardoor u de flexibiliteit wordt geboden om meer gereedschappen aan uw assortiment toe te voegen zonder de noodzaak om ook nieuwe accu's en opladers te kopen. Deze accu bevat ook „Keep Cool™”-accutechnologie, onze coolste innovatie. „Keep Cool™” koelt de accucellen om oververhitting te voorkomen, waardoor de werkingsduur met maximaal 25% wordt verlengd en de levensduur van de accu wordt verdubbeld!
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Borstelloos | Ja |
| LED spot | Ja |
| Warranty | 5 jaar gereedschapsgarantie voor huishoudelijk gebruik, 1 jaar gereedschapsgarantie voor professioneel gebruik |
| EAN | 8719643004062 |
| Order Number | MF1E2650CA |
| Spanning (V) | 12 V |
| Onbelaste snelheid | 11000-18000 |
| Nettogewicht excl. accu | 1 kg |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Oscillatiehoek links/rechts | 1.8 ° |
| Geluidsdrukniveau | 89.0 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3.0 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 100.0 dB |
| Trillingsniveau (schuren) | 16.7 m/s² |
Verpakking bevat
- SKIL 2650 borstelloze accu-multitool
- Vellen schuurpapier (5x GR60, 5x GR120)
- Schuurzool
- Invalzaagblad voor hout, kunststof en metaal
- Gebruiksaanwijzing







































