Multitool

- Krachtige 300W multitool voor schuren, zagen, snijden en meer
- LED-lamp voor beter zicht op uw werkstuk en comfortabeler werken op slecht verlichte plekken
- Ideaal voor een grote verscheidenheid aan doe-het-zelf-klussen, vooral handig voor precisiewerk
- Met het universele accessoiresysteem kan een groot aantal ‘Starlock’ basis- en ‘OIS’-accessoires worden gebruikt
- Traploos verstelbare variabele snelheid voor volledige controle
- Inclusief stofzuigeradapter voor stofvrij schuren
- Ergonomisch ontwerp en softgrip voor optimaal comfort en perfecte controle
- Diepte-aanslag met variabele diepte (0-60 mm) voor nauwkeurig zagen en snijden, voorkomt beschadiging van onderliggend materiaal en snelle slijtage van accessoires
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Product beschrijving
Krachtige multitool met LED-lamp en diepteaanslag
De SKIL 1491 is een krachtige 300W multitool met een variabele snelheid voor de beste resultaten in diverse materialen. Goede zichtbaarheid van uw werk wordt gewaarborgd door de LED-lamp. De meegeleverde diepteaanslag die verstelbaar is tot wel 60 mm, voorkomt snelle slijtage van accessoires en dat er per ongeluk materialen onder uw werkstuk worden beschadigd. Door de meegeleverde accessoires te wisselen, kunt u deze multitool gebruiken voor een groot aantal doe-het-zelf-klussen zoals schuren, zagen en snijden. De multitool is compatibel met ruim verkrijgbare ‘Starlock’ basis- en ‘OIS’-accessoires, zodat u altijd het juiste accessoire voor uw klus kunt vinden. Om tijdens het schuren schoner te werken, kunt u dit gereedschap aansluiten op de meegeleverde stofzuigeradapter die op de meeste gangbare stofzuigers past. Bovendien zorgt het ergonomische ontwerp met softgrip voor extra gebruikscomfort. De SKIL 1491 DA wordt geleverd met 9 vellen schuurpapier, een schuurzool, een diepteaanslag, een invalzaagblad en een stofzuigeradapter.
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| EAN | 8719643000576 |
| Order Number | MF1E1491DA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Spanning/frequentie | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Ingangsvermogen | 300 W |
| Onbelast toerental (bewegingen) | 11000-20000 |
| Oscillatiehoek links/rechts | 1.4 ° |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Geluidsdrukniveau | 86.5 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 97.5 dB |
| Trillingsniveau (schuren) | 3.4 m/s² |
Verpakking bevat
- SKIL 1491 multitool
- Vellen schuurpapier (3x korrel 60, 3x korrel 120, 3x korrel 180)
- Schuurzool
- Invalzaagblad hout (32 mm)
- Diepte-aanslag
- Stofzuigeradapter
- Zeskantsleutel
- Gebruiksaanwijzing
































