Multitool (Multi-Tasker)

- Schuren, zagen, snijden en meer met één gereedschap
- Multifunctioneel gereedschap voor een grote verscheidenheid aan klussen, vooral handig voor precisiewerk
- Dankzij de krachtige 300W motor is de klus sneller geklaard
- Diepte-aanslag met variabele diepte (0-60 mm) voor nauwkeurig zagen en snijden, voorkomt beschadiging van onderliggend materiaal en snelle slijtage van accessoires
- Voor optimale manoeuvreerbaarheid en geleiding kan de zijhandgreep aan beide zijden van het gereedschap bevestigd worden
- Het ‘OIS’-universeel accessoiresysteem vergemakkelijkt het gebruik van zeer uiteenlopende accessoires voor alle mogelijke toepassingen
- Kan ook gebruikt worden in combinatie met ‘Starlock’ basis- en ‘OIS’-accessoires
- Ergonomisch ontwerp en softgrip voor optimaal comfort en controle
- Traploos verstelbare variabele-snelheidsregeling
- Kabellengte van 3 meter waarborgt optimale werkvrijheid
- Geïntegreerde opbergplaats voor sleutel
- Mogelijkheid tot aansluiten van stofzuiger om stofvrij te schuren
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Product beschrijving
Schuren, zagen, snijden en meer met één gereedschap
De SKIL 1480 ‘Multi-Tasker’ heeft een 300W motor en is een uiterst veelzijdig gereedschap. Door de meegeleverde accessoires te wisselen kunt u dit gereedschap gebruiken voor een groot aantal doe-het-zelfklussen zoals schuren, zagen, snijden, slijpen en krabben. De multitool is compatibel met ruim verkrijgbare ‘Starlock’ basis- en ‘OIS’-accessoires, zodat u altijd het juiste accessoire voor uw klus kunt vinden. Voor optimale manoeuvreerbaarheid en geleiding kunt u de meegeleverde zijhandgreep aan beide zijden van het gereedschap bevestigen. De meegeleverde diepteaanslag kan traploos worden ingesteld tot wel 60 mm en voorkomt dat u per ongeluk accessoires of materialen onder uw werkstuk beschadigt, bijvoorbeeld elektriciteitsdraden. Dit gereedschap wordt geleverd in een luxe gereedschapskoffer met een 32-delige accessoireset.
Grote veelzijdigheid
De SKIL 1480 ‘Multi-Tasker’ biedt een grote veelzijdigheid; u kunt dit gereedschap voor een groot aantal klussen in en om het huis gebruiken. Of u nu laminaat moet inkorten, een uitsparing moet maken voor de installatie van een stopcontact of u een raamkozijn moet schuren voor het verven: u kunt elke klus snel en eenvoudig klaren met de diverse op de markt verkrijgbare accessoires. Dankzij de oscillerende – trillende – beweging is dit gereedschap ook handig voor nauwkeurige zaag- en snijklussen op krappe plekken. Het kan zelfs materialen vlak bij een muur snijden of zagen.
Praktische functies voor extra gebruiksgemak
Om tijdens het schuren schoner te werken, kunt u dit gereedschap aansluiten op de meegeleverde stofzuigeradapter die op de meeste gangbare stofzuigers past. Zijn drie meter lange netkabel zorgt voor voldoende vrijheid tijdens het werken. Dankzij het geïntegreerde sleuteldepot is een sleutel voor het verwisselen van accessoires altijd gemakkelijk bij de hand. Het gereedschap wordt geleverd in een luxe gereedschapskoffer met een segmentzaagblad voor hout en kunststof, een RIFF-segmentzaagblad voor het verwijderen van tegelvoegen, vier invalzaagbladen voor hout en metaal, twee schraapbladen voor het verwijderen van alle mogelijke materialen en 20 vellen schuurpapier. Ook inbegrepen zijn een zijhandgreep, een diepteaanslag, een Velcro-schuurzool en een stofzuigeradapter.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| EAN | 8710364075744 |
| Order Number | F0151480AF |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Spanning/frequentie | 220-240V / 50-60 Hz |
| Ingangsvermogen | 300 W |
| Oscillatiehoek links/rechts | 1.5 ° |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Geluidsdrukniveau | 91 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 102 dB |
| Trillingsniveau (schuren) | 4.5 m/s² |
Verpakking bevat
- SKIL 1480 multitool
- Luxe draagkoffer
- Diepte-aanslag
- Zijhandgreep
- Segmentzaagblad
- RIFF-segmentzaagblad voor het uitfrezen van tegelvoegen
- Invalzaagblad metaal - 32 mm (2x)
- Invalzaagblad hout - 32 mm
- Invalzaagblad hout - 20 mm
- Stijf schraapblad voor het verwijderen van lijm, cement en tegellijm
- Flexibel schraapblad voor het verwijderen van tapijtlijm en voegmateriaal
- Schuurhulpstuk
- 20 vellen schuurpapier (korrels 60, 80, 120 en 180)
- Stofafzuig adapter
- Zeskantsleutel
- Gebruiksaanwijzing


































