Heteluchtpistool

- Krachtig 2000W, elektronisch geregeld heteluchtpistool
- Uitwerping van mondstukken om veilig mondstukken te wisselen en te verwijderen
- LCD-display voor aanduiding van werkelijke en gewenste temperatuur en luchtstroom
- Constante hitteregeling voor continu gebruik zonder oververhitting
- Kan worden gebruikt in combinatie met reductiemondstukken met een kleine uitgangsdiameter voor soldeer-, desoldeer- en lasklussen
- Traploos verstelbare temperatuurinstelling tot 650 ºC voor een breed scala aan toepassingen
- Geheugenfunctie die de laatst gebruikte temperatuurinstelling bewaart, ook wanneer het gereedschap niet aangesloten is
- Variabele luchtstroominstellingen in 5 standen tussen 250 en 500 l/min
- Softgrip voor optimaal gebruikscomfort
- Dit heteluchtpistool kan ook worden gebruikt in combinatie met BOSCH- en andere algemeen verkrijgbare accessoires voor heteluchtpistolen
- Ideaal voor het verwijderen van verf en stickers, het aanbrengen en verwijderen van wax op ski's en nog veel meer
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Krachtig, elektronisch geregeld SKIL Masters heteluchtpistool met vier mondstukken
De SKIL Masters 8007 is een krachtig heteluchtpistool, dat wordt geleverd in een stevige SKIL Masters-tas met een glasbeschermingsmondstuk, een plat mondstuk, een reflectormondstuk en een reductiemondstuk. Dit krachtige 2000W heteluchtpistool heeft een variabele temperatuurinstelling tot 650 °C en vijf luchtstroominstellingen tussen 250 en 500 l/min. Dit heteluchtpistool wordt elektronisch geregeld, waardoor de temperatuur constant is en oververhitting van het gereedschap wordt voorkomen. Omdat de mondstukken uitgeworpen worden, kunnen ze altijd veilig en snel verwisseld worden, zelfs als ze warm zijn. Hierdoor hoeft geen enkele klus te wachten. Dit SKIL Masters-heteluchtpistool kan ook gebruikt worden in combinatie met BOSCH- en andere ruim verkrijgbare accessoires. Een vier meter lange rubberen netkabel zorgt voor extra bewegingsvrijheid.
SKIL Masters: Pro Tools voor vakmensen
SKIL Masters heeft een groot aanbod van gereedschappen die speciaal bedoeld zijn voor de vakman. Het is allemaal begonnen in 1924 toen de oprichter van SKIL de cirkelzaag uitvond. Deze legendarische Skilsaw was de eerste van vele baanbrekende uitvindingen die zich kenmerken door gebruiksgemak, doeltreffendheid en optimale prestaties. Dankzij het robuuste ontwerp, de betrouwbare prestaties en het uitgebreide aanbod is de prijs-kwaliteitverhouding van de gereedschappen ongeëvenaard. Met de no-nonsensegereedschappen van SKIL Masters zijn zelfs de zwaarste klussen een fluitje van een cent.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| EAN | 8710364061020 |
| Order Number | F0158007MA |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Spanning/frequentie | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Ingangsvermogen | 2000 W |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Luchtstroom | 250-500 l/min |
| Temperatuurbereik | 50°C-650°C °C |
| Elektronica | Ja |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Snoerlengte | 4 m |
Verpakking bevat
- Canvas tas
- 1 glasbeschermingsmondstuk
- 1 plat mondstuk
- 1 reflectormondstuk
- 1 reductiemondstuk








































