9782 AG
Haakse slijper
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 114.36ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
- Extreem krachtige 2400 W motor voor de zwaarste toepassingen
- Softstart die ervoor zorgt dat het maximale toerental geleidelijk wordt bereikt zonder terugslag
- Een betrouwbaar gereedschap met een lange levensduur dankzij de hoge kwaliteit van de onderdelen
- Zijhandgreep kan in drie standen worden bevestigd voor gemakkelijk gebruik
- Gesloten achterhendel voor bescherming van de hand van de gebruiker
- Zachte antislipgreep voor meer gebruikscomfort
- Drie meter lang snoer voor een optimale werkvrijheid
- Asvergrendeling om snel accessoires te wisselen
Niet beschikbaar in dit land
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Spanning/frequentie | 230-240V/50-60Hz |
| Ingangsvermogen | 2400 W |
| Max. schijf-Ø | 230 mm |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Slanke achterhandgreep | Nee |
| EAN | 8710364073443 |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Geluidsdrukniveau | 99 dB |
| Geluidsvermogen | 110 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Trillingsniveau (vlakslijpen) | 6.5 m/s² |
| Trillingsniveau (afbramen) | 3.1 m/s² |
Verpakking bevat
- Zijhandgreep
- Beschermkap
- Zeskantsleutel
- Montagesleutel
- Set flenzen
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 12.06ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
































