Haakse slijper

Beperkte voorraad
- Krachtige 1010W motor voor perfecte doorslijp-, afbraam- en ontroestingsresultaten
- Vooraf instelbare snelheid voor een bredere toepassing
- Zijhandgreep met „VRS+”; een uniek en superieur trillingsreductiesysteem
- Softstart die ervoor zorgt dat het maximale toerental geleidelijk wordt bereikt zonder terugslag
- Overbelastingsbeveiliging beschermt de motor
- Constante vermogenselektronica garandeert efficiëntie zelfs onder hogere belasting
- Herstartbeveiliging voorkomt dat na uitschakeling van de stroom de machine automatisch weer start
- Zijhandgreep met drie standen voor optimale grip bij elke toepassing
- Beschermkap met „Clic”-systeem kan in een handomdraai aan elke werksituatie worden aangepast
- Stofdichte kogellagers voor een lange levensduur en spiraaltandwielen voor een krachtige werking en een laag geluidsniveau
- Slanke en duurzame metalen tandwielbehuizing voor een vlotte toegang tot nauwe ruimten
- Asvergrendeling om snel accessoires te wisselen
- Zachte antislipgreep voor meer gebruikscomfort
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten


UITZONDERLIJKE PRESTATIES VOOR SERIEUZE PROJECTEN
De SKIL XP Pro Series vertegenwoordigt het beste wat SKIL te bieden heeft, ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken.
Perfect uitgerust om serieuze projecten in elke woonomgeving aan te pakken.

OVERLOAD ALERT
Schuren gaat makkelijker met onze innovatieve Overload Alert-technologie, zoals op de 250 W multischuurmachine en 710 W bandschuurmachine. Overload Alert-technologie geeft precies aan hoeveel druk er nodig is, zodat de schuurmachine kan functioneren zoals bedoeld en optimaal presteert en haar duurzaamheid maximaliseert.
Ontdek OVERLOAD ALERTVRS Laag trillingsniveau
SKIL's focus op een laag trillingsniveau leidde tot diverse technische oplossingen om dit te realiseren, allemaal samengebracht onder de naam VRS (Vibration Reduction System).
Ontdek VRS Laag trillingsniveau
Product beschrijving
Krachtige haakse slijper met elektronica en vooraf instelbare variabele snelheid
De 9149 haakse slijper met een schijf van 115 mm maakt deel uit van de SKIL XP Pro-serie. Deze gereedschappen leveren uitzonderlijke prestaties voor veeleisende projecten en zijn ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken. De SKIL 9149 is een krachtige haakse slijper, uitgerust met een motor van 1010 W, die uitstekende resultaten levert bij snijden, slijpen en ontroesten. Hij is uitgerust met een VRS+ zijhandgreep met een contragewicht dat in alle richtingen kan bewegen. Deze dynamische demper vermindert trillingen tot een absoluut minimum. Afhankelijk van de uit te voeren taak kunt u de zijhandgreep eenvoudig in drie comfortabele posities verstellen. Dit gereedschap heeft een elektronische softstart die de snelheid automatisch regelt en constante vermogenselektronica die de efficiëntie zelfs onder hogere belasting waarborgt. Met het Clic-systeem kunt u de beschermkap eenvoudig zonder sleutel verstellen, zodat u vonken in elke gewenste richting kunt afbuigen. Ter onderstreping van zijn sterke prestaties is dit gereedschap voorzien van geharde spiraalvertandingen die zorgen voor een hoger koppel, een langere levensduur en een lager geluidsniveau tijdens het werk. Het verwisselen of vervangen van schijven is eenvoudig dankzij het handige spilvergrendelingssysteem.
SKIL XP Pro Series
Gebouwd op een erfenis van uitmuntendheid sinds 1924 is de SKIL XP Pro-serie ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken. Als het beste wat SKIL te bieden heeft, combineert de SKIL XP Pro-serie uitzonderlijke prestaties, duurzaamheid, professionele functies en compacte ergonomie. Perfect uitgerust om serieuze projecten in elke huishoudelijke omgeving aan te pakken.
Specificaties
| Performance Level | GEAVANCEERDE PRESTATIES |
|---|---|
| Onbelaste snelheid | 3000-12000 |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Spanning/frequentie | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Ingangsvermogen | 1010 W |
| Max. schijf-Ø | 115 mm |
| Schroefdraad as | M14 |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Product Series | XP Pro Series |
| Slanke achterhandgreep | Nee |
| EAN | 8719643003881 |
| Order Number | AG1E9149GA |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Geluidsdrukniveau | 85.9 dB |
| Geluidsvermogen | 96.9 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3.0 dB |
| Uncertainty Vibration (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau (vlakslijpen) | 7.5 m/s² |
| Trillingsniveau (afbramen) | 6.2 m/s² |
Verpakking bevat
- SKIL 9149 haakse slijper
- Draagkoffer
- Beschermkap
- „VRS+” zijhandgreep
- Montagesleutel
- Set flenzen
- Gebruiksaanwijzing

































