Haakse slijper

Beperkte voorraad
- Compacte slijper; ideaal voor de meest uiteenlopende lichte (door)slijp- en afbraamtoepassingen
- Zijhandgreep met drie standen voor optimale grip bij elke toepassing
- Herstartbeveiliging voorkomt dat na uitschakeling van de stroom de machine automatisch weer start
- Geharde spiraaltandwielen zorgen voor een lager geluidsniveau, een hoger koppel en een langere levensduur van de machine
- Slanke en duurzame metalen tandwielbehuizing voor een vlotte toegang tot nauwe ruimten
- Asvergrendeling om snel accessoires te wisselen
- De beschermkap beschermt tegen vonken en kan versteld worden afhankelijk van de werksituatie
- Veiligheidsschakelaar voor veilig gebruik, ook met handschoenen
- M14-as geschikt voor „Clic” flens
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Indrukwekkende, lichte haakse slijper
De SKIL 9019 haakse slijper heeft een krachtige 600 W motor die meer dan voldoende vermogen levert voor een grote verscheidenheid aan zaag- en slijpklussen. Dankzij de compacte afmetingen en het lichte gewicht kunt u dit gereedschap in alle mogelijke werkomstandigheden gebruiken. De SKIL 9019 heeft een ergonomisch ontwerp voor optimale controle tijdens de klus. En u kunt de zijhandgreep dankzij de drie comfortabele standen eenvoudig op uw klus afstemmen.
Uitstekende prestaties
De SKIL 9019 heeft een ergonomisch, compact ontwerp; laat u echter niet misleiden door de compacte afmetingen van deze haakse slijper. De efficiënte 600 W motor is meer dan voldoende voor uw zaag- en slijpklussen. Kenmerkend voor de geweldige prestaties van dit gereedschap zijn de geharde spiraaltandwielen, die voor een hoger koppel, een langere levensduur en een lager geluidsniveau zorgen. Dankzij de slanke en duurzame tandwielbehuizing kunt u deze haakse slijper met gemak hanteren, zelfs op krappe plekken.
Snel wisselen van accessoires
Met het asvergrendelingssysteem kunt u accessoires eenvoudig en gemakkelijk verwisselen of vervangen. Alles wat u hoeft te doen, is de as te vergrendelen door op de vergrendelingsknop te drukken en de accessoires te wisselen met behulp van de meegeleverde montagesleutel.
Praktische functies voor extra gebruiksgemak
Deze haakse slijper is uitgerust met elektronische heraanloopbeveiliging, waardoor hij na een stroomonderbreking niet automatisch heraanloopt. U kunt de zijhandgreep van de haakse slijper eenvoudig in drie standen zetten om uw grip tijdens het zagen of slijpen te vergroten.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Onbelaste snelheid | 12000 |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Spanning/frequentie | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Ingangsvermogen | 600 W |
| Max. schijf-Ø | 115 mm |
| Schroefdraad as | M14 |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Slanke achterhandgreep | Nee |
| EAN | 8719643004291 |
| Order Number | F0159019AA |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
Verpakking bevat
- SKIL 9019 haakse slijper
- Beschermkap
- Zijhandgreep
- Montagesleutel
- Zeskantsleutel
- Set flenzen
- Gebruiksaanwijzing
































