Haakse slijper

Beperkte voorraad
- Krachtige 800W motor voor perfecte doorslijp-, afbraam- en ontroestingsresultaten
- Ergonomisch ontwerp en zijhandgreep met drie standen bieden optimale grip
- Beschermkap met 'Clic'-systeem kan in een handomdraai aan elke werksituatie aangepast worden
- Groot gebruiksgemak dankzij het lage gewicht en het compacte ontwerp
- Optimale werkvrijheid dankzij drie meter lang snoer
- Grote schakelaar voor optimaal gebruiksgemak
- Geharde spiraaltandwielen zorgen voor een lager geluidsniveau, een hoger koppel en een langere levensduur van de machine
- Asvergrendeling om snel accessoires te wisselen
- M14-as geschikt voor ‘Clic’ flens
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Krachtige haakse slijper met ergonomische, slanke achterhandgreep
De SKIL 9008 haakse slijper heeft een krachtige 800W motor die meer dan voldoende vermogen levert voor een grote verscheidenheid aan zaag- en slijpklussen. Deze haakse slijper heeft een ergonomisch ontwerp met slanke achterhandgreep die door de stevige grip optimale controle tijdens de klus garandeert. En u kunt de zijhandgreep dankzij de drie comfortabele standen eenvoudig op uw klus afstemmen. Dankzij het ‘Clic’-systeem kan de beschermkap gemakkelijk zonder hulpgereedschap versteld worden. Deze haakse slijper is compatibel met slijpschijven van 125 mm.
Uitstekende prestaties
De krachtige 800W motor van de SKIL 9008 levert meer dan voldoende vermogen voor alle gangbare zaag- en slijpklussen. Kenmerkend voor de geweldige prestaties van dit gereedschap zijn de geharde spiraaltandwielen, die voor een hoger koppel, een langere levensduur en een lager geluidsniveau zorgen. De robuuste metalen behuizing vergroot de duurzaamheid van de haakse slijper.
Snel wisselen van accessoires
Met het asvergrendelingssysteem kunt u accessoires eenvoudig en gemakkelijk verwisselen of vervangen. Alles wat u hoeft te doen, is de as te vergrendelen door op de vergrendelingsknop te drukken en de accessoires te wisselen met behulp van de meegeleverde montagesleutel.
Praktische functies voor extra gebruiksgemak
Deze haakse slijper heeft een extra grote aan/uit-schakelaar voor meer comfort tijdens het werken. Dankzij het ‘Clic’-systeem kunt u de beschermkap gemakkelijk zonder hulpgereedschap verstellen, zodat u vonken in elke gewenste richting af kunt buigen. U kunt de zijhandgreep van de haakse slijper eenvoudig in drie standen zetten om uw grip tijdens het zagen of slijpen te vergroten. Deze haakse slijper heeft een drie meter lange netkabel voor optimale vrijheid tijdens het werken.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Onbelaste snelheid | 12000 |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Spanning/frequentie | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Ingangsvermogen | 800 W |
| Max. schijf-Ø | 125 mm |
| Schroefdraad as | M14 |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Slanke achterhandgreep | Ja |
| EAN | 8710364073757 |
| Order Number | F0159008AA |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Geluidsdrukniveau | 90.9 dB |
| Geluidsvermogen | 101.9 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Uncertainty Vibration (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau (vlakslijpen) | 11.8 m/s² |
Verpakking bevat
- SKIL 9008 haakse slijper
- Beschermkap
- Zijhandgreep
- Montagesleutel
- Set flenzen
- Gebruiksaanwijzing

































