Brushless haakse slijper

Beperkte voorraad



- „PWRASSIST™”: met de USB-adapter kunnen mobiele apparaten onderweg worden opgeladen
- Automatische „PWRJUMP™”: laadt van 0% naar 15% in de eerste 5 minuten (accu van 4,0 Ah/100% in 50 min.)
- Digitale borstelloze motor: meer vermogen, meer efficiëntie en 10x langere levensduur
- Zijhandgreep met „VRS+”: een uniek en superieur trillingsreductiesysteem
- Softstart die ervoor zorgt dat het maximale toerental geleidelijk wordt bereikt zonder terugslag
- Overbelastingsbeveiliging beschermt de motor
- Bij het aansluiten van een accu met de schakelaar in de aan-stand, voorkomt de herstartbeveiliging dat het gereedschap automatisch start
- Zijhandgreep met drie standen voor optimale grip bij elke toepassing
- Beschermkap met „Clic”-systeem kan in een handomdraai aan elke werksituatie worden aangepast
- Asvergrendeling om snel accessoires te wisselen
- Lithium-Ion-technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd gereed voor gebruik
- Zachte antislipgreep voor meer gebruikscomfort
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen


UITZONDERLIJKE PRESTATIES VOOR SERIEUZE PROJECTEN
De SKIL XP Pro Series vertegenwoordigt het beste wat SKIL te bieden heeft, ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken.
Perfect uitgerust om serieuze projecten in elke woonomgeving aan te pakken.

Digitale borstelloze motoren
In het DNA van elk SKIL gereedschap zit de nieuwste spitstechnologie ingebakken. Onze compacte, digitale borstelloze motoren leveren extra vermogen, extra efficiëntie en een langere levensduur dan vergelijkbare borstelmotoren.
Ontdek Digitale borstelloze motorenKEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™

PWRJUMP™
Kortere oplaadtijd voor accu's betekent minder stilstand. Zorg dat uw SKIL 20V Max PWRCORE 20™ Lithium-ion accu's in een wip opgeladen zijn, zodat u snel weer aan de slag kunt.
Ontdek PWRJUMP™PWRASSIST™
U hoeft uw SKIL accu's niet te beperken tot het gebruik van SKIL elektrisch gereedschap. Met onze PWRASSIST™ accu en PWRASSIST™ USB-adapter kunt u onderweg telefoons en tablets opladen.
Ontdek PWRASSIST™
ACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Borstelloze haakse accuslijper met VRS+ zijhandgreep
De 20V Max 3930 haakse slijper met een schijf van 125 mm maakt deel uit van de SKIL XP Pro-serie. Deze gereedschappen leveren uitzonderlijke prestaties voor veeleisende projecten en zijn ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken. Net als alle andere SKIL 20V accu-gereedschappen wordt deze aangedreven door de toonaangevende PWRCORE 20™ accutechnologie. De SKIL 3930 is een krachtige accu haakse slijper, ideaal voor snelle zaagsneden en moeiteloos slijpen. Hij is uitgerust met een VRS+ zijhandgreep met een contragewicht dat in alle richtingen kan bewegen. Deze dynamische demper vermindert trillingen tot een absoluut minimum. Het ergonomische ontwerp met softgrip zorgt voor extra werkcomfort en afhankelijk van de uit te voeren taak kunt u de zijhandgreep in drie comfortabele posities verstellen. De digitale borstelloze motor levert meer vermogen, hogere efficiëntie en een 10x langere levensduur dan een vergelijkbare motor met koolborstels. De SKIL 3930 heeft een elektronische softstart voor een geleidelijke aanloop naar maximale snelheid zonder terugslag. Met het Clic-systeem kunt u de beschermkap eenvoudig zonder sleutel verstellen, zodat u vonken in elke gewenste richting kunt afbuigen. Het verwisselen of vervangen van schijven is eenvoudig dankzij het handige spilvergrendelingssysteem.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij waarborgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
SKIL XP Pro Series
Gebouwd op een erfenis van uitmuntendheid sinds 1924 is de SKIL XP Pro-serie ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken. Als het beste wat SKIL te bieden heeft, combineert de SKIL XP Pro-serie uitzonderlijke prestaties, duurzaamheid, professionele functies en compacte ergonomie. Perfect uitgerust om serieuze projecten in elke huishoudelijke omgeving aan te pakken.
Specificaties
| Performance Level | UITZONDERLIJKE PRESTATIES |
|---|---|
| Accuvermogen | 4.0 Ah |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Spanning/frequentie (oplader) | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Accutype | Lithium-Ion |
| Onbelaste snelheid | 8500 |
| Oplaadstroom | 6 A |
| Aantal accu's | 1 |
| Nettogewicht excl. accu | 1.88 kg |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Product Series | XP Pro Series |
| Max. schijf-Ø | 125 mm |
| Schroefdraad as | M14 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstelloos | Ja |
| Warranty | 5 jaar gereedschapsgarantie voor huishoudelijk gebruik, 1 jaar gereedschapsgarantie voor professioneel gebruik |
| EAN | 4894863200495 |
| Order Number | AG1E3930DB |
| Geluidsdrukniveau | 81.5 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 92.5 dB |
| Trillingsniveau (vlakslijpen) | 3.9 m/s² |
| Oplaadtijd | 0.83 h |
Verpakking bevat
- SKIL 3930 haakse accuslijper
- „PWRCORE 20™” 4,0Ah Li-Ion-accu (3104)
- „Auto PWRJUMP™” 6,0A oplader (3123)
- „PWRASSIST™” accu-USB-oplaadadapter (3162)
- Draagtas
- Beschermkap
- Slijpschijf
- „VRS+” zijhandgreep
- Montagesleutel
- Gebruiksaanwijzing


































