Haakse accuslijper

Beperkte voorraad



- Krachtige „20V Max” (18 V) haakse accuslijper voor eenvoudig en gecontroleerd slijpen of zagen
- Bij het aansluiten van een accu met de schakelaar in de aan-stand, voorkomt de herstartbeveiliging dat het gereedschap automatisch start
- Softstart die ervoor zorgt dat het maximale toerental geleidelijk wordt bereikt zonder terugslag
- Zijhandgreep met drie standen voor optimale grip bij elke toepassing
- Beschermkap met „Clic”-systeem kan in een handomdraai aan elke werksituatie worden aangepast
- Groot gebruiksgemak dankzij het lage gewicht en het compacte ontwerp
- Asvergrendeling om snel accessoires te wisselen
- Geïntegreerde opbergplaats voor sleutel in de zijhandgreep
- Lithium-Ion-technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd gereed voor gebruik
- Softgrip en ergonomisch ontwerp van de handgreep voor optimaal comfort
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen

KEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Eenvoudig te hanteren haakse accuslijper
De „20V Max” (18 V) SKIL 3920 is een krachtige haakse accuslijper die compatibel is met schijven van 115 mm. Dit gereedschap is bij uitstek geschikt voor eenvoudig en gecontroleerd slijpen en zagen. Dankzij het „Clic”-systeem kunt u de beschermkap gemakkelijk zonder hulpgereedschap verstellen, zodat u vonken in elke gewenste richting af kunt buigen. En u kunt de zijhandgreep dankzij de drie comfortabele standen eenvoudig op uw klus afstemmen. Dankzij de geïntegreerde opbergplaats voor de sleutel in de zijhandgreep, is een sleutel voor het wisselen van accessoires altijd gemakkelijk bij de hand. Deze haakse accuslijper is voorzien van een elektronische softstart die ervoor zorgt dat het maximale toerental geleidelijk wordt bereikt zonder terugslag. Bovendien zorgt het ergonomische ontwerp met softgrip voor extra gebruikscomfort. Het wisselen of vervangen van schijven is gemakkelijk dankzij het handige asvergrendelingssysteem. De SKIL 3920 CA wordt geleverd zonder accu.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het PWRCORE 20™-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie. Daarbij waarborgt de gepatenteerde ACTIVCELL™-technologie maximale prestaties en optimale accubescherming. De PWRCORE 20™ accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL PWRCORE 20™ elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Accutype | Lithium-Ion |
| Onbelaste snelheid | 8500 |
| Nettogewicht excl. accu | 1.7 kg |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Max. schijf-Ø | 115 mm |
| Schroefdraad as | M14 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstelloos | Nee |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| EAN | 8719643001337 |
| Order Number | AG1E3920CA |
| Geluidsdrukniveau | 80.5 dB |
| Geluidsvermogen | 91.5 dB |
| Uncertainty noise power (K) | 3 dB |
| Uncertainty Vibration (K) | 1,5 m/s² |
| Trillingsniveau (vlakslijpen) | 5.5 m/s² |
Verpakking bevat
- SKIL 3920 haakse accuslijper
- Beschermkap
- Zijhandgreep
- Sleutel
- Gebruiksaanwijzing








































