Led-bouwlamp (Energy Line)

- Krachtige 20W LED bouwlamp met laag energieverbruik en lange levensduur
- Licht waar u het nodig heeft dankzij een stroomkabel van 6 meter
- In verschillende richtingen te draaien met de 3 vleugelmoeren
- Duurzame en robuuste aluminium behuizing
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
De ‘Energy Line’ LED-bouwlamp
De SKIL 0320 is een heldere LED-bouwlamp die ervoor zorgt dat u bij uw doe-het-zelf-klussen altijd goed licht hebt. Deze is speciaal ontworpen voor de ‘Energy Line’ van SKIL: goede prestaties, beter voor het milieu en de beste bewegingsvrijheid tijdens het werken. Deze LED-bouwlamp produceert 1575 lumen, wat vergelijkbaar is met de helderheid van een halogeenlamp die 100W verbruikt. Deze 20W LED-bouwlamp is, in tegenstelling tot een halogeenlamp, energiebesparend en milieuvriendelijker. Hij heeft een 6 meter lange kabel voor extra bewegingsvrijheid. Zet de SKIL 0320 eenvoudigweg op de vloer, stop de stekker in het stopcontact en begin met uw doe-het-zelf-klus. Voor extra gebruiksgemak kunt u de stand van deze draaibare LED-bouwlamp eenvoudig in twee richtingen aanpassen. De robuuste aluminiumbehuizing vergroot de duurzaamheid van de SKIL 0320.
‘Energy Line’: goede prestaties, beter voor het milieu, de beste vrijheid tijdens het werken
SKIL ‘Energy Line’ gereedschappen bieden goede prestaties, zijn beter voor het milieu en zorgen voor de beste vrijheid tijdens het werken. Goede prestaties houden in dat de LED-bouwlamp kan helpen tijdens de uitvoering van de meest voorkomende doe-het-zelf-klussen binnenshuis. SKIL ‘Energy Line’ gereedschappen zijn beter voor het milieu vanwege hun lage energieverbruik, het beperkte gebruik van grondstoffen en hun compacte, lichte ontwerp. De beste vrijheid tijdens het werken wordt gegarandeerd dankzij de extra lange netkabel van 6 of 10 meter, die non-stop voeding combineert met extra bewegingsvrijheid tijdens het werken.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Spanning/frequentie | 220-240V / 50-60 Hz |
| Plug Type | Type F 2 Pin DE CEE 7/7 (Schuko) |
| Ingangsvermogen | 20 W |
| Kleurtemperatuur | 6,500 K |
| Levensduur lamp | 50,000 h |
| Lichtstroom | 1575 lm |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| EAN | 8710364077465 |
| Order Number | F0150320AA |
| Snoerlengte | 6 m |
Verpakking bevat
- SKIL 0320-led-bouwlamp
- Gebruiksaanwijzing
































