Breekhamer

Beperkte voorraad
- Krachtige 1150 W SDS MAX pneumatische breekhamer in L-ontwerp
- Slagenergie van 12 J voor grotere sloopprestaties
- SDS MAX voor snel en eenvoudig wisselen van accessoires
- Trillingsreductiesysteem VRS zorgt voor een optimaal gebruikscomfort en lage trillingen
- Ergonomisch gevormde handgreep voor optimaal gebruikerscomfort
- Vergrendelschakelaar voor continu gebruik
- Softgrip voor een comfortabel gebruik en optimale controle
- 4,1 m robuust rubber snoer voor een optimale werkvrijheid
- Traploos verstelbare zijhandgreep voor bediening met twee handen
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten


UITZONDERLIJKE PRESTATIES VOOR SERIEUZE PROJECTEN
De SKIL XP Pro Series vertegenwoordigt het beste wat SKIL te bieden heeft, ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken.
Perfect uitgerust om serieuze projecten in elke woonomgeving aan te pakken.
Product beschrijving
Krachtige SDS MAX pneumatische breekhamer in L-ontwerp
De 1150 W SKIL 1792 SDS MAX breekhamer combineert pneumatisch vermogen, efficiëntie en gebruiksgemak om probleemloos te kunnen slopen. Met een robuuste slagenergie van 12 J is dit gereedschap ontworpen voor breekwerkzaamheden die vragen om een hoog prestatievermogen. Deze heeft een compact L-vormig ontwerp met een ergonomisch gevormde handgreep voor een optimaal gebruiksgemak. Comfort krijgt nog meer prioriteit door het vibratiereductiesysteem dat vibraties minimaliseert en vermoeidheid vermindert. Het „SDS MAX”-systeem maakt snel en eenvoudig wisselen van beitels mogelijk. Voor continu werken tijdens breekwerkzaamheden biedt de vergrendelschakelaar extra gemak. Daarnaast biedt het 4,1 meter lange, robuuste rubber snoer u bewegingsvrijheid tijdens de klus. SKIL 1792 GA wordt geleverd in een stevige draagkoffer met een traploos instelbare zijhandgreep voor een veilige bediening met twee handen.
SKIL XP Pro Series
Gebouwd op een erfenis van uitmuntendheid sinds 1924 is de SKIL XP Pro-serie ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken. Als het beste wat SKIL te bieden heeft, combineert de SKIL XP Pro-serie uitzonderlijke prestaties, duurzaamheid, professionele functies en compacte ergonomie. Perfect uitgerust om serieuze projecten in elke huishoudelijke omgeving aan te pakken.
Specificaties
| Performance Level | GEAVANCEERDE PRESTATIES |
|---|---|
| Max. slagfrequentie | 2900 IPM |
| Spanning/frequentie | 220-240V/50-60Hz |
| Ingangsvermogen | 1150 W |
| Type boorkop | SDS MAX |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Product Series | XP Pro Series |
| Slagkracht | 12 J |
| EAN | 4894863202147 |
| Order Number | RH1E1792GA |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Snoerlengte | 4.1 m |
Verpakking bevat
- SKIL 1792 breekhamer
- Draagkoffer
- Zijhandgreep
- Gebruiksaanwijzing
































