„Brushless” accu-slagmoersleutel


- De „Keep Cool™”-accutechnologie zorgt voor een 25% langere werkingsduur en een 2x langere levensduur
- Borstelloze motor: sneller, krachtiger en 10 x langere levensduur
- Hoog koppel voor het moeiteloos vastdraaien en losdraaien van bouten en moeren
- Robuust aluminium tandwielhuis voor meer duurzaamheid
- Unieke „360° LED”-lamp voor perfecte werkstukverlichting zonder schaduw
- Compact en lichtgewicht ontwerp
- Robuust extern 3/8" vierkant voor gemakkelijk wisselen van accessoires
- Variabele snelheid voor langzaam starten en volledige controle onder alle omstandigheden
- Lithium-Ion technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd klaar voor gebruik
- Ergonomisch ontwerp en softgrip voor optimaal comfort en perfecte controle
- Ceintuurklem voor eenvoudig dragen van het gereedschap
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Uitvoeringen

KEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ GROTE KRACHT. LICHT GEWICHT.
PWRCORE 12™ combineert krachtige prestaties met een laag gewicht, perfect voor werk boven het hoofd of in krappe ruimtes. Ervaar zelf het gemak van gebruik!
Product beschrijving
Borstelloze accu-slagmoersleutel met hoog koppel
De 12 V SKIL 2280 accu-slagmoersleutel heeft een hoog koppel voor het moeiteloos vastdraaien en losdraaien van bouten en moeren. De borstelloze motor is sneller, krachtiger en heeft een 10 x langere levensduur dan een vergelijkbare motor met koolborstels. De SKIL 2280 accu-slagmoersleutel is voorzien van een unieke „360° LED”-lamp. Het zorgt voor de perfecte verlichting van het werkstuk dankzij een brede lichtstraal, zonder daarbij schaduwen te creëren! Deze accu-slagmoersleutel heeft een compact en lichtgewicht ontwerp met een robuust aluminium tandwielhuis dat zorgt voor extra duurzaamheid. Wisselen van accessoires is eenvoudig dankzij de robuuste 3/8" buitenvierkantaandrijving. Kortom, dit veelzijdige gereedschap biedt echt alles wat u nodig hebt: betrouwbare Lithium-Ion accutechnologie, variabele snelheid voor volledige controle en softgrip voor extra werkcomfort. De SKIL 2280 DA wordt geleverd in een draagtas, inclusief een 12 V 2,0 Ah „Keep Cool™”-accu, een snellader, een 1/2" adapter en een ceintuurklem.
Langere looptijd en levensduur van accu
Dit gereedschap maakt deel uit van het SKIL „PWRCore 12™”-systeem. Met de compacte 12 V Lithium-Ion accu-packs bent u verzekerd van optimale flexibiliteit, omdat de accu's alle 12 V „PWRCore”-gereedschappen van stroom kunnen voorzien. De „PWRCore 12™”-gereedschappen zijn leverbaar met en zonder accu's, waardoor u de flexibiliteit wordt geboden om meer gereedschappen aan uw assortiment toe te voegen zonder de noodzaak om ook nieuwe accu's en opladers te kopen. Deze accu bevat ook „Keep Cool™”-accutechnologie, onze coolste innovatie. „Keep Cool™” koelt de accucellen om oververhitting te voorkomen, waardoor de werkingsduur met maximaal 25% wordt verlengd en de levensduur van de accu wordt verdubbeld!
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Borstelloos | Ja |
| Variabele-snelheidsschakelaar | Ja |
| Warranty | 5 jaar gereedschapsgarantie voor huishoudelijk gebruik, 1 jaar gereedschapsgarantie voor professioneel gebruik |
| LED spot | Ja |
| Oplaadstroom | 2.4 A |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Twee mechanische snelheden | Nee |
| Capaciteit boorkop | 3/8 in |
| Type boorkop | Vierkant |
| Nettogewicht incl. accu | 1.16 kg |
| Nettogewicht excl. accu | 0.9 kg |
| Aantal accu's | 1 |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Accuvermogen | 2.0 Ah |
| Onbelaste snelheid | 0-2500 |
| Max. koppel harde schroefverbinding | 140 Nm |
| Accutype | Li-ion |
| Max. slagfrequentie | 0-3400 IPM |
| Spanning (V) | 12 V |
| EAN | 8719643005052 |
| Order Number | SD1E2280DA |
| Geluidsdrukniveau | 88.2 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | 10.39 m/s² |
| Geluidsvermogen | 99.2 dB |
| Oplaadtijd | 1 h |
Verpakking bevat
- SKIL 2280 borstelloze accu-slagmoersleutel
- 2700 AA 12V 2,0Ah „Keep Cool™” Li-Ion accu (1x)
- Oplader (2730 AA)
- Draagtas
- Zeskantadapter (3/8" tot 1/2")
- Riemclip
- Gebruiksaanwijzing

































