Klopboormachine

Beperkte voorraad
- Krachtige 710W klopboormachine
- Compact en ergonomisch ontwerp
- Klopboorfunctie voor boren in metselwerk
- Het hamermechanisme kan uitgeschakeld worden voor normaal boren en schroeven
- Metalen 13 mm-snelspanboorkop met enkele bus en vergrendeling
- Asvergrendeling om snel en gemakkelijk accessoires te wisselen
- Variabele-snelheidsschakelaar met vergrendelknop voor continu gebruik
- Regelwieltje om bij elke klus de juiste snelheid vooraf in te stellen
- Softgrip voor een comfortabel gebruik en optimale controle
- Schakelaar voor rechts-/linksdraaien waarmee de werkrichting van het gereedschap gemakkelijk kan worden gewijzigd
- Traploos verstelbare zijhandgreep voor bediening met twee handen
- Eenvoudig te verstellen diepteaanslag voor het instellen van de boordiepte bij het boren van blinde gaten
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Product beschrijving
Zeer krachtige klopboormachine om in verschillende materialen te boren
De SKIL 6725 klopboormachine met krachtige 710W motor is niet alleen geschikt voor het boren in bakstenen en metselwerk, maar ook voor het boren in hout, metaal, keramiek en kunststof. Het hamermechanisme is voor het boren in metselwerk en de hamermodus kan worden uitgeschakeld voor gewoon boren en schroeven. Dit gereedschap is voorzien van een metalen 13 mm-snelspanboorkop met enkele bus en vergrendeling die voorkomt dat de bits kunnen slippen. Dankzij de asvergrendeling kunnen accessoires gemakkelijk worden gewisseld. De variabele-snelheidsschakelaar met vooraf instelbare snelheid biedt veelzijdigheid en controle over uw klus voor de beste resultaten. Voor uw gemak kunt u de schakelaar vergrendelen voor continu boren en schroeven. Deze klopboormachine heeft een groot aantal praktische functies, bijvoorbeeld de functie voor links-/rechtsdraaien. Deze is bijvoorbeeld handig bij het losdraaien of verwijderen van schroeven. Bovendien zorgt het ergonomische ontwerp met softgrip voor extra gebruikscomfort. De SKIL 6725 GA wordt geleverd in een compacte draagkoffer, inclusief een set van 5 bits voor het boren in hout, 5 bits voor het boren in metselwerk, een zijhandgreep en een diepteaanslag.
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Variabele-snelheidsschakelaar | Ja |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Max. slagfrequentie | 0-47600 IPM |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Onbelaste snelheid | 0-2800 |
| Spanning/frequentie | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Ingangsvermogen | 710 W |
| Type boorkop | Snelspanboorkop met enkele bus |
| Capaciteit boorkop | 13 mm |
| Boorcapaciteit in staal | 13 mm |
| Boorcapaciteit in hout | 40 mm |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Boorcapaciteit in metselwerk | 16 mm |
| EAN | 8719643000651 |
| Order Number | HD1E6725GA |
| Geluidsdrukniveau | 95 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Geluidsvermogen | 106 dB |
| Trillingsniveau (boren in metaal) | 6.3 m/s² |
| Trillingsniveau (schroeven) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau (klopboorfunctie in beton) | 22.0 m/s² |
Verpakking bevat
- SKIL 6725 klopboormachine
- Compacte draagkoffer
- Houtboorset 5 stuks (Ø 6, 6, 8, 8, 10 mm)
- Metselwerkboorset 5 stuks (Ø 4, 5, 6, 8, 10 mm)
- Zijhandgreep
- Diepteaanslag
- Gebruiksaanwijzing


































