Accu-klopboormachine




- 3 functies: schroeven, boren en klopboren
- Klopboorfunctie voor boren in metselwerk
- Twee snelheden: hoge snelheid voor boren en hoog koppel voor zware schroefwerkzaamheden
- Metalen 13 mm-snelspanboorkop met enkele bus en vergrendeling
- Automatische asvergrendeling om snel en gemakkelijk accessoires te wisselen
- 17 koppelinstellingen voor nauwkeurig schroeven, plus 1 instelling voor normaal boren en 1 voor klopboren
- Functieselector om gemakkelijk te schakelen tussen schroeven, boren en klopboren
- Variabele snelheid voor langzaam starten en volledige controle onder alle omstandigheden
- Dankzij de links-rechtsindicatie via een LED-lamp ziet u gemakkelijk in welke richting u schroeft
- LED-lamp voor beter zicht op uw werkstuk en comfortabeler werken op slecht verlichte plekken
- Lithium-Ion-technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd gereed voor gebruik
- Ergonomisch ontwerp en softgrip voor optimaal comfort en perfecte controle
- Ceintuurklem voor eenvoudig dragen van het gereedschap
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen

KEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™ACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Lithium-Ion accu-klopboormachine met 2 snelheden
De „20V Max” (18 V) SKIL 3020 accu-klopboormachine met klopboorfunctie is bij uitstek geschikt voor boren in hout, metaal en zelfs metselwerk, en voor de zwaarste schroefklussen. De 17 koppelinstellingen garanderen nauwkeurige schroefresultaten. Dankzij de functieselector kunt u gemakkelijk schakelen tussen schroeven, boren en klopboren. Hij heeft twee snelheden, één voor snel boren en één voor zware boor- en schroefklussen. Dit gereedschap is voorzien van een metalen 13 mm-snelspanboorkop met enkele bus en vergrendeling die voorkomt dat de bits kunnen slippen. Dankzij de automatische asvergrendeling kunnen accessoires gemakkelijk worden gewisseld. Kortom, dit veelzijdige gereedschap biedt echt alles wat u nodig heeft: betrouwbare Lithium-Ion-accutechnologie, variabele snelheid voor volledige controle en een LED-lamp voor goede zichtbaarheid van uw werk. Bovendien is dit gereedschap voorzien van een handige links-rechtsindicatie via een LED-licht, zodat u onmiddellijk kunt zien in welke richting u schroeft. Tot slot zorgen het ergonomisch ontwerp en de softgrip voor extra comfort bij het werken. De SKIL 3020 CA wordt geleverd met een dubbelzijdig schroefbit en een ceintuurklem. De accu wordt niet meegeleverd.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij waarborgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Boorcapaciteit in metselwerk | 13 mm |
| Koppelinstellingen | 17 + 1 + 1 |
| Twee mechanische snelheden | Ja |
| Boorcapaciteit in hout | 40 mm |
| Boorcapaciteit in staal | 13 mm |
| Capaciteit boorkop | 13 mm |
| Schroefcapaciteit | 8 mm |
| Type boorkop | Metalen snelspanboorkop met enkele bus |
| Onbelaste snelheid | 0-420/0-1450 |
| Max. koppel harde schroefverbinding | 55 Nm |
| Accutype | Lithium-Ion |
| Max. slagfrequentie | 0-6300/0-21750 IPM |
| Nettogewicht excl. accu | 1.1 kg |
| Variabele-snelheidsschakelaar | Nee |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Borstelloos | Nee |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 8719643000941 |
| Order Number | CD1E3020CA |
| Geluidsdrukniveau | 82.7 dB |
| Geluidsvermogen | 93.7 dB |
| Trillingsniveau (boren in metaal) | < 2.5 m/s² |
| Uncertainty noise power (K) | 3 dB |
| Uncertainty Vibration (K) | 1,5 m/s² |
| Trillingsniveau (klopboorfunctie in beton) | 7.9 m/s² |
Verpakking bevat
- SKIL 3020 accu-klopboormachine
- Dubbelzijdig schroefbit
- Riemclip
- Gebruiksaanwijzing









































