Accu-klopboormachine

- Zeer krachtige ‘20V Max’ (18V) accu-klopboormachine voor al uw zware doe-het-zelf-klussen
- Klopboorfunctie voor boren in metselwerk
- Twee mechanische snelheden, hoge snelheid voor boren en hoog koppel voor zware schroefwerkzaamheden
- Lithium-Ion technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd klaar voor gebruik
- Snelspanboorkop met automatische asvergrendeling voor snel en gemakkelijk wisselen van accessoires
- VariTorque-koppeling met 19 instellingen voor uiterst precies schroeven en twee volledig vergrendelbare instellingen voor boren
- Variabele snelheid voor langzaam starten en nauwkeurig werken, in alle omstandigheden
- De elektronische rem voorkomt dat schroeven te hard worden aangespannen, zodat er snel en efficiënt kan worden gewerkt
- Spotlight voor beter zicht op uw werkstuk en comfortabeler werken op slecht verlichte plekken
- Softgrip handgreep en ergonomisch ontwerp van de handgreep voor optimaal comfort
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Lithium-Ion accuklopboormachine met twee mechanische snelheden
De ‘20V Max’ (18V) SKIL 2834 accu-klopboormachine met twee mechanische snelheden is alles wat u als doe-het-zelver nodig heeft voor de zwaarste schroefklussen en voor boren in hout, metaal en metselwerk. Dankzij de klopboorfunctie kunt u met gemak in metselwerk boren. De 19+1+1 VariTorque koppelinstelling garandeert precieze resultaten met de 19 instellingen om te schroeven en nog twee instellingen voor boorklussen. U kunt accessoires gemakkelijk wisselen dankzij de snelspanboorkop met enkele bus en automatische asvergrendeling. Andere praktische functies zoals variabele snelheidsregeling met elektronische rem en het LED-spotlight bieden extra werkgemak. Deze accu-klopboormachine wordt geleverd in een handige draagkoffer met twee accu's en een set van 14 accessoires.
Twee mechanische snelheden zorgen voor veelzijdigheid voor elke klus
De twee mechanische snelheden bieden veelzijdigheid. De instelling ‘High speed’ biedt een hoge snelheid voor boren en de instelling ‘Low speed’ biedt een hoog koppel voor zwaar schroeven (bijvoorbeeld grote schroeven). Met deze functie bent u verzekerd van een passende oplossing voor elke klus.
Levensduur van de accu elektronisch beschermd
Dit gereedschap biedt Lithium-Ion-accutechnologie. Dat betekent geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd gereed voor gebruik! De accu is niet leeg, nadat het gereedschap lange tijd niet is gebruikt. Elektronica beschermt de Lithium-Ion accu tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading en garandeert een optimale levensduur van de accu.
Praktische functies voor extra gebruiksgemak
Deze accu-klopboormachine is uitgerust met een variabele snelheid voor een behoedzame start en om beschadiging van uw werkstuk te voorkomen door onbedoelde effecten als het te diep indraaien van schroeven. De elektronische rem voorkomt dat schroeven te vast worden aangedraaid en maakt sneller en efficiënter werken mogelijk. Goede zichtbaarheid van uw werk wordt gewaarborgd door het LED-spotlight. Deze accu-klopboormachine wordt geleverd in een handige draagkoffer met twee accu's, een set van 12 hoogwaardige bits om te schroeven en te boren, een dubbelzijdige schroefbit en een magnetische bithouder.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Boorcapaciteit in metselwerk | 15 mm |
| Twee mechanische snelheden | Ja |
| Boorcapaciteit in hout | 35 mm |
| Boorcapaciteit in staal | 10 mm |
| Capaciteit boorkop | 10 mm |
| Schroefcapaciteit | 8 mm |
| Accuvermogen | 1.5 Ah |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Max. koppel harde schroefverbinding | 54 Nm |
| Max. slagfrequentie | 5200/20800 IPM |
| Spanning/frequentie (oplader) | 220-240V / 50-60 Hz |
| Nettogewicht incl. accu | 1.4 kg |
| Variabele-snelheidsschakelaar | Nee |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Borstelloos | Nee |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 8710364079469 |
| Order Number | F0152834AG |
| Geluidsdrukniveau | 84 dB |
| Geluidsvermogen | 95 dB |
| Trillingsniveau (boren in metaal) | < 2.5 m/s² |
| Trillingsniveau (klopboorfunctie in beton) | 10.9 m/s² |
| Oplaadtijd | 3 h |
Verpakking bevat
- SKIL 2834 accu-klopboormachine
- Duurzame kunststof koffer
- 2 x '20V Max' (18V) 1,5 Ah Li-Ion accu
- Oplader
- 'TI' boorbits (1, 2, 3, 4, 5, 6 mm)
- 'TI' schroefbits (PZ1, PZ2, PH1, PH2, S5, S6)
- Dubbelzijdige schroefbit
- Magnetische bithouder
- Gebruiksaanwijzing

































