„Brushless” accu-klopboormachine


- De „Keep Cool™”-accutechnologie zorgt voor een 25% langere werkingsduur en een 2x langere levensduur
- Borstelloze motor: sneller, krachtiger en 10 x langere levensduur
- 3 functies: schroeven, boren en klopboren
- Klopboorfunctie voor boren in metselwerk
- Twee snelheden: hoge snelheid voor boren en hoog koppel voor zware schroefwerkzaamheden
- Metalen 13 mm-snelspanboorkop met enkele bus en vergrendeling
- Automatische asvergrendeling om snel en gemakkelijk accessoires te wisselen
- 17 koppelinstellingen voor uiterst precies schroeven en volledig vergrendelbare instelling voor boren
- Functieselector om gemakkelijk te schakelen tussen schroeven, boren en klopboren
- Compact, ergonomisch ontwerp met softgrip voor optimaal comfort en controle
- Variabele snelheid voor langzaam starten en volledige controle onder alle omstandigheden
- LED-lamp voor beter zicht op uw werkstuk en comfortabeler werken op slecht verlichte plekken
- Lithium-Ion technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd klaar voor gebruik
- Ceintuurklem voor eenvoudig dragen van het gereedschap
- Ceintuurklem voor eenvoudig dragen van het gereedschap
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen

KEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ GROTE KRACHT. LICHT GEWICHT.
PWRCORE 12™ combineert krachtige prestaties met een laag gewicht, perfect voor werk boven het hoofd of in krappe ruimtes. Ervaar zelf het gemak van gebruik!
Product beschrijving
Borstelloze Lithium-Ion accu-klopboormachines met 2 snelheden
De 12 V SKIL 2070 is een borstelloze accu-klopboormachine met klopboorfunctie. Zijn compacte en lichte ontwerp garandeert optimale controle en comfort bij het boren in hout, metaal en zelfs metselwerk en bij schroefklussen. De borstelloze motor is sneller, krachtiger en heeft een 10 x langere levensduur dan een vergelijkbare motor met koolborstels. De 17 koppelinstellingen garanderen nauwkeurige schroefresultaten. Dankzij de functieselector kunt u gemakkelijk schakelen tussen schroeven, boren en klopboren. Hij heeft twee snelheden, één voor snel boren en één voor zware boor- en schroefklussen. Dit gereedschap is voorzien van een 13 mm-snelspanboorkop met enkele bus en vergrendeling die voorkomt dat de bits kunnen slippen. Dankzij de automatische asvergrendeling kunnen accessoires gemakkelijk worden gewisseld. Kortom, dit veelzijdige gereedschap biedt echt alles wat u nodig hebt: betrouwbare Lithium-Ion accutechnologie, variabele snelheid voor volledige controle en een LED-lamp voor goede zichtbaarheid van uw werk. De SKIL 2070 EA wordt geleverd in een draagtas, inclusief twee 12 V 2,0 Ah „Keep Cool™”-accu's, een snellader, een dubbelzijdig schroefbit en een ceintuurklem.
Langere looptijd en levensduur van accu
Dit gereedschap maakt deel uit van het SKIL „PWRCore 12™”-systeem. Met de compacte 12 V Lithium-Ion accu-packs bent u verzekerd van optimale flexibiliteit, omdat de accu's alle 12 V „PWRCore”-gereedschappen van stroom kunnen voorzien. De „PWRCore 12™”-gereedschappen zijn leverbaar met en zonder accu's, waardoor u de flexibiliteit wordt geboden om meer gereedschappen aan uw assortiment toe te voegen zonder de noodzaak om ook nieuwe accu's en opladers te kopen. Deze accu bevat ook „Keep Cool™”-accutechnologie, onze coolste innovatie. „Keep Cool™” koelt de accucellen om oververhitting te voorkomen, waardoor de werkingsduur met maximaal 25% wordt verlengd en de levensduur van de accu wordt verdubbeld!
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Boorcapaciteit in metselwerk | 13 mm |
| Twee mechanische snelheden | Ja |
| Boorcapaciteit in hout | 40 mm |
| Boorcapaciteit in staal | 13 mm |
| Capaciteit boorkop | 13 mm |
| Schroefcapaciteit | 8 mm |
| Koppelinstellingen | 17 + 1 + 1 |
| Type boorkop | Metalen snelspanboorkop met enkele bus en vergrendeling |
| Accuvermogen | 2.0 Ah |
| Aantal accu's | 2 |
| Oplaadstroom | 2.4 A |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Onbelaste snelheid | 0-450/0-1700 |
| Max. koppel harde schroefverbinding | 55 Nm |
| Accutype | 12 V |
| Max. slagfrequentie | 0-6750/0-25500 IPM |
| Spanning (V) | 12 V |
| Nettogewicht incl. accu | 1.4 kg |
| Nettogewicht excl. accu | 1.1 kg |
| LED spot | Ja |
| Variabele-snelheidsschakelaar | Nee |
| Warranty | 5 jaar gereedschapsgarantie voor huishoudelijk gebruik, 1 jaar gereedschapsgarantie voor professioneel gebruik |
| Borstelloos | Ja |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| EAN | 8719643005021 |
| Order Number | CD1E2070EA |
| Geluidsdrukniveau | 85 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 5 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 96 dB |
| Trillingsniveau (boren in metaal) | < 2.5 m/s² |
| Trillingsniveau (klopboorfunctie in beton) | 13.83 m/s² |
| Oplaadtijd | 1 h |
Verpakking bevat
- SKIL 2070 borstelloze accu-klopboormachine
- 2700 AA 12 V 2,0 Ah „Keep Cool™” Li-Ion accu (2x)
- Oplader (2730 AA)
- Draagtas
- Dubbelzijdig schroefbit
- Riemclip
- Gebruiksaanwijzing

































