Boorhamer

- Krachtige L-vormige boorhamer met een 720W motor
- Boorhamer met 3 functies: klopboren, hamerstopmechanisme voor normale boor- en schroefklussen en rotatiestop voor licht beitelwerk
- Vibratie Reductie Systeem zorgt voor een optimaal gebruikscomfort en lage trillingen
- SDS+ systeem voor snel en gemakkelijk verwisselen van boren
- Robuuste magnesium tandwielbehuizing
- Anti-slip softgrip op achter- en zijhandgreep voor meer gebruiksgemak
- Regelwieltje om voor elke opdracht de juiste snelheid te selecteren
- Veiligheidskoppeling voor bescherming ingeval het bit vastloopt
- Verstelbare zijhandgreep met softgrip voor veilige bediening met twee handen
- Eenvoudig te verstellen diepteaanslag voor het instellen van de boordiepte bij het boren van blinde gaten
- Rubberen snoer
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Krachtige, L-vormige boorhamer met drie functies
De 720W SKIL 1035 boorhamer heeft een krachtig pneumatisch mechanisme voor boren in beton tot wel 24 mm. U kunt de hamerstopfunctie ook gebruiken voor normaal boren en de rotatiestopfunctie voor lichte beitelwerkzaamheden. Met het ‘SDS+’ systeem kunnen accessoires snel en eenvoudig worden gewisseld. De variabele snelheid met vooraf instelbare snelheid biedt veelzijdigheid en controle voor uw klus. Voor uw gemak kunt u de schakelaar vergrendelen voor continu boren en schroeven. Het vibratiereductiesysteem, de handige L-vorm en de robuuste magnesiumbehuizing zorgen voor extra gebruiksgemak. De stroeve softgrip en de verstelbare zijhandgreep maken een comfortabele bediening met twee handen mogelijk. Met de handige diepteaanslag kunt u de boordiepte voor blinde gaten instellen. De SKIL 1035 boorhamer wordt geleverd in een stevige koffer met een set van drie ‘SDS+’-betonboren van 8, 10 en 12 mm, en twee beitels.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Max. slagfrequentie | 0-3150 IPM |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Ingangsvermogen | 720 W |
| Boorcapaciteit in staal | 13 mm |
| Voeding | Netstroom (stekker) |
| Boorcapaciteit in hout | 30 mm |
| Boorcapaciteit in beton | 24 mm |
| Slagkracht | 3.4 J |
| EAN | 8710364068142 |
| Order Number | F0151035AK |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| Geluidsdrukniveau | 90 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 101 dB |
| Trillingsniveau (beitelen) | 12.9 m/s² |
| Trillingsniveau (klopboren in beton) | 14.5 m/s² |
Verpakking bevat
- Zijhandgreep met softgrip
- Diepteaanslag
- Kunststof draagkoffer
- SDS+ boren (8,10,12 mm)
- SDS+ puntbeitel
- SDS+ vlakke beitel

































