Accuboormachine




- Twee snelheden: hoge snelheid voor boren en hoog koppel voor zware schroefwerkzaamheden
- Metalen 13 mm-snelspanboorkop met enkele bus
- Automatische asvergrendeling om snel en gemakkelijk accessoires te wisselen
- 17 koppelinstellingen voor uiterst precies schroeven en volledig vergrendelbare instelling voor boren
- Variabele snelheid voor langzaam starten en volledige controle onder alle omstandigheden
- Dankzij de links-rechtsindicatie via een LED-lamp ziet u gemakkelijk in welke richting u schroeft
- LED-lamp voor beter zicht op uw werkstuk en comfortabeler werken op slecht verlichte plekken
- Lithium-Ion-technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd gereed voor gebruik
- Ergonomisch ontwerp en softgrip voor optimaal comfort en perfecte controle
- Ceintuurklem voor eenvoudig dragen van het gereedschap
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
ACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Lithium-Ion accuboormachine met twee snelheden
De „20V Max” (18 V) SKIL 3010 accuboormachine is alles wat u als doe-het-zelver nodig hebt voor de zwaarste schroefklussen en voor boren in hout en metaal. Deze machine heeft twee snelheden, één voor snel boren en één voor zware schroefklussen. De 17+1 koppelinstellingen garanderen precieze resultaten met de 17 instellingen om te schroeven en nog een instelling voor boorklussen. U kunt accessoires gemakkelijk wisselen dankzij de metalen 13 mm-snelspanboorkop met enkele bus en automatische asvergrendeling. Kortom, dit veelzijdige gereedschap biedt echt alles wat u nodig heeft: betrouwbare Lithium-Ion-accutechnologie, variabele snelheid voor volledige controle en een LED-lamp voor goede zichtbaarheid van uw werk. Bovendien is dit gereedschap voorzien van een handige links-rechtsindicatie via een LED-licht, zodat u onmiddellijk kunt zien in welke richting u schroeft. Tot slot zorgen het ergonomisch ontwerp en de softgrip voor extra comfort bij het werken. De SKIL 3010 CA wordt geleverd met een dubbelzijdig schroefbit en een ceintuurklem. De accu wordt niet meegeleverd.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij waarborgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Koppelinstellingen | 17 + 1 |
| Schroefcapaciteit | 8 mm |
| Capaciteit boorkop | 13 mm |
| Boorcapaciteit in staal | 13 mm |
| Boorcapaciteit in hout | 40 mm |
| Twee mechanische snelheden | Ja |
| Type boorkop | Metalen snelspanboorkop met enkele bus |
| Max. koppel harde schroefverbinding | 50 Nm |
| Onbelaste snelheid | 0-420/0-1450 |
| Spanning Max | 20 V Max |
| Accutype | Lithium-Ion |
| Nettogewicht excl. accu | 1 kg |
| EAN | 8719643000880 |
| Order Number | DD1E3010CA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstelloos | Nee |
| Variabele-snelheidsschakelaar | Ja |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| LED spot | Ja |
| Geluidsdrukniveau | < 70 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | < 2.5 m/s² |
Verpakking bevat
- SKIL 3010 accuboormachine
- Dubbelzijdig schroefbit
- Riemclip
- Gebruiksaanwijzing





































