Accuboormachine




- Twee snelheden: hoge snelheid voor boren en hoog koppel voor zware schroefwerkzaamheden
- 13 mm-snelspanboorkop met enkele bus
- Automatische asvergrendeling om snel en gemakkelijk accessoires te wisselen
- 17 koppelinstellingen voor uiterst precies schroeven en volledig vergrendelbare instelling voor boren
- Variabele snelheid voor langzaam starten en volledige controle onder alle omstandigheden
- Dankzij de links-rechtsindicatie via een LED-lamp ziet u gemakkelijk in welke richting u schroeft
- LED-lamp voor beter zicht op uw werkstuk en comfortabeler werken op slecht verlichte plekken
- Lithium-Ion-technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd gereed voor gebruik
- Gepatenteerde accuniveau-indicator geeft het laadniveau van de accu weer
- Ergonomisch ontwerp en softgrip voor optimaal comfort en perfecte controle
- Ceintuurklem voor eenvoudig dragen van het gereedschap
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
ACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Lithium-Ion accuboormachine met twee snelheden
De „20V Max” (18 V) SKIL 3008 accuboormachine is alles wat u als doe-het-zelver nodig hebt voor de zwaarste schroefklussen en voor boren in hout en metaal. Deze machine heeft twee snelheden, één voor snel boren en één voor zware schroefklussen. De 17+1 koppelinstellingen garanderen precieze resultaten met de 17 instellingen om te schroeven en nog een instelling voor boorklussen. U kunt accessoires gemakkelijk wisselen dankzij de 13-mm-snelspanboorkop met enkele bus. Dankzij de automatische asvergrendeling kunnen accessoires gemakkelijk worden gewisseld. Kortom, dit veelzijdige gereedschap biedt echt alles wat u nodig heeft: betrouwbare Lithium-Ion-accutechnologie, variabele snelheid voor volledige controle en een LED-lamp voor goede zichtbaarheid van uw werk. Bovendien is dit gereedschap voorzien van een handige links-rechtsindicatie via een LED-licht, zodat u onmiddellijk kunt zien in welke richting u schroeft. Tot slot zorgen het ergonomisch ontwerp en de softgrip voor extra comfort bij het werken. De gepatenteerde accuniveau-indicator geeft het laadniveau van de accu weer. De SKIL 3008 GA wordt geleverd in een stevige draagkoffer met één „20V Max” (18V) 2,0Ah „Keep Cool™”-accu, een snellader, een dubbelzijdig schroefbit en een ceintuurklem.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij waarborgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Koppelinstellingen | 17+1 |
| Schroefcapaciteit | 8 mm |
| Capaciteit boorkop | 13 mm |
| Boorcapaciteit in staal | 13 mm |
| Boorcapaciteit in hout | 40 mm |
| Twee mechanische snelheden | Ja |
| Type boorkop | Snelspanboorkop met enkele bus |
| Max. koppel harde schroefverbinding | 50 Nm |
| Onbelaste snelheid | 0-420/1450 |
| Spanning/frequentie (oplader) | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Accutype | Lithium-Ion |
| Accuvermogen | 2.0 Ah |
| Aantal accu's | 1 |
| Oplaadstroom | 2.4 A |
| EAN | 8719643004659 |
| Order Number | DD1E3008GA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstelloos | Nee |
| Variabele-snelheidsschakelaar | Ja |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| LED spot | Ja |
| Oplaadtijd | 1 h |
Verpakking bevat
- SKIL 3008 accuboormachine
- Draagkoffer „20V Max” (18V)
- 2,0Ah „KEEPCOOL™” Li-Ion-accu (1x) (3109)
- Oplader (3122 AA)
- Dubbelzijdig schroefbit
- Riemclip
- Gebruiksaanwijzing


































