Accuboormachine



- Compacte en veelzijdige 12 V Lithium-Ion accuboormachine
- Twee snelheden: hoge snelheid voor boren en hoog koppel voor zware schroefwerkzaamheden
- 10 mm-snelspanboorkop met enkele bus
- Automatische asvergrendeling om snel en gemakkelijk accessoires te wisselen
- 23 koppelinstellingen voor uiterst precies schroeven en volledig vergrendelbare instelling voor boren
- Variabele snelheid voor langzaam starten en volledige controle onder alle omstandigheden
- LED-lamp voor beter zicht op uw werkstuk en comfortabeler werken op slecht verlichte plekken
- Lithium-Ion-technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd gereed voor gebruik
- Accuniveau-indicator geeft het laadniveau van de accu weer
- Ergonomisch ontwerp en softgrip voor optimaal comfort en perfecte controle
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen

KEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ GROTE KRACHT. LICHT GEWICHT.
PWRCORE 12™ combineert krachtige prestaties met een laag gewicht, perfect voor werk boven het hoofd of in krappe ruimtes. Ervaar zelf het gemak van gebruik!
Product beschrijving
Compacte Lithium-Ion accuboormachine met twee snelheden
De 12 V SKIL 2740 compacte accuboormachine is alles wat u als doe-het-zelver nodig hebt voor schroef- en boorklussen in hout en metaal. Deze machine heeft twee snelheden, één voor snel boren en één voor zware schroefklussen. De 23 koppelinstellingen garanderen precieze resultaten bij schroefklussen; dit gereedschap heeft ook één instelling voor boorklussen. U kunt accessoires gemakkelijk wisselen dankzij de 10 mm-snelspanboorkop met enkele bus en automatische asvergrendeling. Kortom, dit veelzijdige gereedschap biedt echt alles wat u nodig heeft: betrouwbare Lithium-Ion-accutechnologie, variabele snelheid voor volledige controle en een LED-lamp voor goede zichtbaarheid van uw werk. De accuniveau-indicator geeft het laadniveau van de accu weer zodat u altijd op tijd begint met opladen. Tot slot zorgen het ergonomisch ontwerp en de softgrip voor extra comfort bij het werken. De SKIL 2740 AA wordt geleverd met één 12 V 2,0 Ah-accu, een 1-uurs oplader en een dubbelzijdig schroefbit.
Langere looptijd en levensduur van accu
Dit gereedschap maakt deel uit van het SKIL „PWRCore 12™”-systeem. Met de compacte 12 V Lithium-Ion accu-packs bent u verzekerd van optimale flexibiliteit, omdat de accu's alle 12 V „PWRCore”-gereedschappen van stroom kunnen voorzien. De „PWRCore 12™”-gereedschappen zijn leverbaar met en zonder accu's, waardoor u de flexibiliteit wordt geboden om meer gereedschappen aan uw assortiment toe te voegen zonder de noodzaak om ook nieuwe accu's en opladers te kopen. Deze accu bevat ook „Keep Cool™”-accutechnologie, onze coolste innovatie. „Keep Cool™” koelt de accucellen om oververhitting te voorkomen, waardoor de werkingsduur met maximaal 25% wordt verlengd en de levensduur van de accu wordt verdubbeld!
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Koppelinstellingen | 23 + 1 |
| Schroefcapaciteit | 8 mm |
| Capaciteit boorkop | 10 mm |
| Boorcapaciteit in staal | 10 mm |
| Boorcapaciteit in hout | 35 mm |
| Twee mechanische snelheden | Ja |
| Type boorkop | Snelspanboorkop met enkele bus |
| Spanning (V) | 12 V |
| Max. koppel harde schroefverbinding | 35 Nm |
| Onbelaste snelheid | 0-400/0-1300 |
| Accutype | Lithium-Ion |
| Accuvermogen | 2.0 Ah |
| Aantal accu's | 1 |
| Nettogewicht excl. accu | 0.8 kg |
| Nettogewicht incl. accu | 1.1 kg |
| Oplaadstroom | 2.4 A |
| EAN | 8719643000873 |
| Order Number | DD1E2740AA |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Borstelloos | Nee |
| Variabele-snelheidsschakelaar | Ja |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| LED spot | Ja |
| Geluidsdrukniveau | < 70 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | < 2.5 m/s² |
| Oplaadtijd | 1 h |
Verpakking bevat
- SKIL 2740 accuboormachine
- 2700 AA 12V 2,0Ah Li-Ion accu (1x)
- Oplader
- Dubbelzijdig schroefbit
- Gebruiksaanwijzing


































