Accuboormachine

- Zeer krachtige '20V Max' (18V) accuboormachine voor al uw zware doe-het-zelf-klussen
- Lithium-Ion technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd klaar voor gebruik
- VariTorque-koppeling met 19 instellingen voor uiterst precies schroeven en volledig vergrendelbare instelling voor boren
- Variabele snelheid voor langzaam starten en nauwkeurig werken, in alle omstandigheden
- 10 mm snelspanboorkop met dubbele bus voor snel en handig wisselen van accessoires
- De elektronische rem voorkomt dat schroeven te hard worden aangespannen, zodat er snel en efficiënt kan worden gewerkt
- Spotlight voor beter zicht op uw werkstuk en comfortabeler werken op slecht verlichte plekken
- Softgrip handgreep en ergonomisch ontwerp van de handgreep voor optimaal comfort
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Product beschrijving
Zeer krachtige accuboormachine met softgrip en twee accu's
De ‘20V Max’ (18V) SKIL 1008 accuboormachine is alles wat u als doe-het-zelver nodig hebt voor de zwaarste schroefklussen en voor boren in hout en metaal. De 19+1 VariTorque koppelinstelling garandeert precieze resultaten met de 19 instellingen om te schroeven en nog een instelling voor boorklussen. De SKIL 1008 heeft een 10 mm snelspanboorkop voor gemakkelijk wisselen van accessoires. Dit veelzijdige gereedschap heeft werkelijk alles wat u nodig heeft: betrouwbare Lithium-Ion accutechnologie voor een optimale acculevensduur, variabele snelheid en elektronische rem voor volledige controle, en de goede zichtbaarheid van uw werk wordt gewaarborgd door het LED spotlight. Deze accuboormachine wordt geleverd in een stevige draagkoffer met twee accu's, een set van 13 bits om te schroeven en te boren en een magnetische bithouder.
Specificaties
| Performance Level | BETROUWBARE PRESTATIES |
|---|---|
| Plug Type | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Schroefcapaciteit | 6 mm |
| Capaciteit boorkop | 10 mm |
| Boorcapaciteit in staal | 10 mm |
| Boorcapaciteit in hout | 35 mm |
| Twee mechanische snelheden | Ja |
| Max. koppel harde schroefverbinding | 41 Nm |
| Spanning/frequentie (oplader) | 220-240V / 50-60 Hz |
| Accuvermogen | 1.5 Ah |
| Nettogewicht incl. accu | 1.3 kg |
| EAN | 8710364079384 |
| Order Number | F0151008AR |
| Borstelloos | Nee |
| Variabele-snelheidsschakelaar | Ja |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| LED spot | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 76 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | < 2.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 87 dB |
| Oplaadtijd | 5 h |
Verpakking bevat
- SKIL 1008 accuboormachine
- Duurzame kunststof koffer
- 2 x '20V Max' (18V) 1,5 Ah Li-Ion accu
- Oplader
- Dubbelzijdige schroefbit
- 'TI' boorbits (1, 2, 3, 4, 5, 6 mm)
- 'TI' schroefbits (PZ1, PZ2, PH1, PH2, S5, S6)
- Magnetische bithouder
- Gebruiksaanwijzing
































