„Compact brushless” accu-slagschroevendraaier

Beperkte voorraad



- Digitale borstelloze motor: meer vermogen, meer efficiëntie en 10x langere levensduur
- Compact en licht ontwerp, voor bovenhands werken of op lastig bereikbare krappe plekken
- 360° geavanceerde LED-lamp met 2 modi, waaronder zaklampmodus met automatische uitschakeling na 10 minuten
- 3 snelheids-/koppelinstellingen zorgen voor superieure controle over snelheid en vermogen voor een groot aantal toepassingen
- „Control Mode” begint met een lage snelheid en versnelt naar een hogere snelheid/koppel afhankelijk van de toepassing
- Met één hand te bedienen zeskantspantang (6,35 mm/¼") zorgt voor gemakkelijk bevestigen van het bit
- Hoog koppel voor het moeiteloos inschroeven en uitschroeven van schroeven en bouten
- Robuust aluminium tandwielhuis voor meer duurzaamheid
- Variabele snelheid voor langzaam starten en volledige controle onder alle omstandigheden
- Lithium-Ion-technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd gereed voor gebruik
- Ergonomisch ontwerp en softgrip voor optimaal comfort en perfecte controle
- Ceintuurklem voor eenvoudig dragen van het gereedschap
- Meer dan 100 jaar betrouwbare SKIL-kwaliteit
- Beoordeeld met 4.7/5 sterren door 500+ klanten
- Voor 17:00 besteld = vandaag verzonden
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen


UITZONDERLIJKE PRESTATIES VOOR SERIEUZE PROJECTEN
De SKIL XP Pro Series vertegenwoordigt het beste wat SKIL te bieden heeft, ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken.
Perfect uitgerust om serieuze projecten in elke woonomgeving aan te pakken.

Digitale borstelloze motoren
In het DNA van elk SKIL gereedschap zit de nieuwste spitstechnologie ingebakken. Onze compacte, digitale borstelloze motoren leveren extra vermogen, extra efficiëntie en een langere levensduur dan vergelijkbare borstelmotoren.
Ontdek Digitale borstelloze motorenKEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™

Geavanceerde ledlamp
Onze geavanceerde ledlamp met 2 standen, inclusief zaklampmodus en automatische uitschakeling, zorgt voor een uitstekend zicht op uw werkstuk.
Ontdek Geavanceerde ledlampACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
Compacte borstelloze accu-slagschroevendraaier met drie snelheidsinstellingen en „Control mode”
De „20V Max” 3225 accu-slagschroevendraaier is onderdeel van het compacte borstelloze assortiment van SKIL. Deze gereedschappen zijn extreem compact en bieden een combinatie van hoge prestaties, duurzaamheid en een ongeëvenaard niveau van gemak. Net als alle andere SKIL „20V Max” accugereedschappen wordt dit model aangedreven door de toonaangevende geavanceerde „PWRCORE 20™” accu- en opladertechnologie. Onze SKIL 3225 borstelloze accu-slagschroevendraaier heeft een hoog koppel om moeiteloos schroeven en bouten vast en los te draaien. Dankzij het compacte en lichte ontwerp is boven het hoofd werken of op lastig bereikbare krappe plekken een makkie. De digitale borstelloze motor levert meer vermogen, meer efficiëntie en een 10x langere levensduur dan een vergelijkbare motor met koolborstels. En voor meer duurzaamheid heeft het gereedschap een robuust, aluminium tandwielhuis. Dit gereedschap heeft drie snelheids-/koppelinstellingen die zorgen voor superieure controle over snelheid en vermogen voor een groot aantal toepassingen. De extra instelling „Control Mode” begint met een lage snelheid en versnelt naar een hogere snelheid/koppel afhankelijk van de toepassing. Fantastische zichtbaarheid van het werkstuk wordt gewaarborgd dankzij de 360° geavanceerde LED-lamp met 2 modi. Kortom, dit veelzijdige gereedschap biedt echt alles wat u nodig heeft: betrouwbare Lithium-Ion accutechnologie, variabele snelheid voor volledige controle en gemakkelijk bevestigen van het bit dankzij de zeskantige spantang die met één hand kan worden bediend. De SKIL 3225 JA wordt geleverd in een draagkoffer met een 6-delige schroefbitset, een PH2-schroefbit en riemclip. De accu en oplader zijn niet inbegrepen.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij waarborgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
SKIL XP Pro Series
Gebouwd op een erfenis van uitmuntendheid sinds 1924 is de SKIL XP Pro-serie ontwikkeld voor professionals die slimme keuzes maken. Als het beste wat SKIL te bieden heeft, combineert de SKIL XP Pro-serie uitzonderlijke prestaties, duurzaamheid, professionele functies en compacte ergonomie. Perfect uitgerust om serieuze projecten in elke huishoudelijke omgeving aan te pakken.
Specificaties
| Performance Level | GEAVANCEERDE PRESTATIES |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstelloos | Ja |
| Variabele-snelheidsschakelaar | Ja |
| LED-licht | Ja |
| Warranty | 5 jaar gereedschapsgarantie voor huishoudelijk gebruik, 1 jaar gereedschapsgarantie voor professioneel gebruik |
| Twee mechanische snelheden | Nee |
| Capaciteit boorkop | 6.35 mm |
| Type boorkop | Met één hand te bedienen zeskant |
| Nettogewicht excl. accu | 0.9 kg |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Product Series | XP Pro Series |
| Onbelaste snelheid | 0-1800/2500/3100 |
| Max. koppel harde schroefverbinding | 250 Nm |
| Accutype | Lithium-Ion |
| Max. slagfrequentie | 0-2450/3400/3950 IPM |
| EAN | 4894863200150 |
| Order Number | SD1E3225JA |
| Geluidsdrukniveau | 89 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | < 2.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 100 dB |
Verpakking bevat
- Accu-slagschroevendraaier SKIL 3225
- Draagkoffer
- 6-delige schroefbitset (incl. „BIT GRIP™”)
- PH2-schroefbit
- Riemclip
- Gebruiksaanwijzing

































