„Brushless” haakse accu-slagschroevendraaier


- De „Keep Cool™”-accutechnologie zorgt voor een 25% langere werkingsduur en een 2x langere levensduur
- Borstelloze motor: sneller, krachtiger en 10 x langere levensduur
- Hoog koppel voor het moeiteloos inschroeven en uitschroeven van schroeven en bouten
- De 90° kop van de slagschroevendraaier maakt werkzaamheden op moeilijk bereikbare plaatsen mogelijk
- Robuust aluminium tandwielhuis voor meer duurzaamheid
- Unieke „360° LED”-lamp voor perfecte werkstukverlichting zonder schaduw
- Compact en lichtgewicht ontwerp
- Zeskantige snelspanboorkop (6,35 mm / ¼") voor gemakkelijk wisselen van accessoires
- Peddelschakelaar voor variabele snelheid zorgt voor een langzame start en volledige controle onder alle omstandigheden
- Lithium-Ion technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd klaar voor gebruik
- Ergonomisch ontwerp en softgrip voor optimaal comfort en perfecte controle
- Ceintuurklem voor eenvoudig dragen van het gereedschap
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten

KEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ GROTE KRACHT. LICHT GEWICHT.
PWRCORE 12™ combineert krachtige prestaties met een laag gewicht, perfect voor werk boven het hoofd of in krappe ruimtes. Ervaar zelf het gemak van gebruik!
Product beschrijving
Compacte borstelloze Lithium-Ion haakse accu-slagschroevendraaier met hoog koppel
De 12 V SKIL 2231 haakse accu-slagschroevendraaier heeft een hoog koppel om moeiteloos schroeven en bouten vast en los te draaien. Dankzij de 90° kop van de slagschroevendraaier is het ook mogelijk om op moeilijk bereikbare plaatsen te werken. De borstelloze motor is sneller, krachtiger en heeft een 10 x langere levensduur dan een vergelijkbare motor met borstels. De SKIL 2231 haakse accu-slagschroevendraaier is voorzien van een unieke „360° LED”-lamp. Het zorgt voor de perfecte verlichting van het werkstuk dankzij een brede lichtstraal, zonder daarbij schaduwen te creëren! Deze haakse accu-slagschroevendraaier heeft een compact en licht ontwerp met een robuust aluminium tandwielhuis dat zorgt voor extra duurzaamheid. Accessoires kunnen moeiteloos worden vervangen dankzij de snelspanboorkop met zeskantige aansluiting. Kortom, dit veelzijdige gereedschap biedt echt alles wat u nodig hebt: betrouwbare Lithium-Ion accutechnologie en een peddelschakelaar voor variabele snelheid die zorgt voor een langzame start en volledige controle onder alle omstandigheden. De SKIL 2231 CA wordt geleverd met een PH2-schroefbit en een ceintuurklem. De accu wordt niet meegeleverd.
Langere looptijd en levensduur van accu
Dit gereedschap maakt deel uit van het SKIL „PWRCore 12™”-systeem. Met de compacte 12 V Lithium-Ion accu-packs bent u verzekerd van optimale flexibiliteit, omdat de accu's alle 12 V „PWRCore”-gereedschappen van stroom kunnen voorzien. De „PWRCore 12™”-gereedschappen zijn leverbaar met en zonder accu's, waardoor u de flexibiliteit wordt geboden om meer gereedschappen aan uw assortiment toe te voegen zonder de noodzaak om ook nieuwe accu's en opladers te kopen. Deze accu bevat ook „Keep Cool™”-accutechnologie, onze coolste innovatie. „Keep Cool™” koelt de accucellen om oververhitting te voorkomen, waardoor de werkingsduur met maximaal 25% wordt verlengd en de levensduur van de accu wordt verdubbeld!
Specificaties
| Performance Level | KRACHTIGE PRESTATIES |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Borstelloos | Ja |
| Variabele-snelheidsschakelaar | Ja |
| Warranty | 5 jaar gereedschapsgarantie voor huishoudelijk gebruik, 1 jaar gereedschapsgarantie voor professioneel gebruik |
| LED spot | Ja |
| Twee mechanische snelheden | Nee |
| Capaciteit boorkop | 6.35 mm |
| Type boorkop | Zeskant |
| Nettogewicht excl. accu | 1.1 kg |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Onbelaste snelheid | 0-2700 |
| Max. koppel harde schroefverbinding | 130 Nm |
| Max. slagfrequentie | 0-3750 IPM |
| Spanning (V) | 12 V |
| EAN | 8719643004093 |
| Order Number | SD1E2231CA |
| Geluidsdrukniveau | 83.7 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 3.0 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 1.5 m/s² |
| Trillingsniveau | 5.68 m/s² |
| Geluidsvermogen | 94.7 dB |
Verpakking bevat
- SKIL 2231 borstelloze haakse accu-slagschroevendraaier
- PH2-schroefbit
- Riemclip
- Gebruiksaanwijzing






































