„Brushless” accublazer




- Borstelloze motor: sneller, krachtiger en 10 x langere levensduur
- Variabele snelheidsschakelaar en continuknop voor optimale regeling van de luchtstroom
- 3 snelheidsinstellingen om de snelheid aan diverse klussen aan te passen
- Continuknop voor eenvoudig continu gebruik
- Compact ontwerp met softgrip voor comfortabel hanteren
- Inclusief rubber verlengmondstuk en universele adapter voor opblazen en leeg laten lopen
- Lithium-Ion-technologie: geen geheugeneffect, geen zelfontlading en altijd gereed voor gebruik
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen
Scroll naar
- Product beschrijving
- Specificaties
- Reviews
- Documenten
- Uitvoeringen

Digitale borstelloze motoren
In het DNA van elk SKIL gereedschap zit de nieuwste spitstechnologie ingebakken. Onze compacte, digitale borstelloze motoren leveren extra vermogen, extra efficiëntie en een langere levensduur dan vergelijkbare borstelmotoren.
Ontdek Digitale borstelloze motorenKEEPCOOL™
Onze gepatenteerde 'KEEPCOOL™'-technologie voorkomt dat accu's oververhit raken en verbetert de prestaties van de accu.
Ontdek KEEPCOOL™

Compact Brushless
Moeilijk bereikbare krappe ruimtes en werken boven het hoofd of gedurende langere tijd is niet langer een probleem, dankzij de compacte borstelloze SKIL serie. Dit gereedschap is uiterst compact en biedt een combinatie van hoge prestaties, duurzaamheid en ongeëvenaard gebruiksgemak.
Ontdek Compact BrushlessACTIVCELL™
Onze intelligente ACTIVCELL™ technologie monitort doorlopend de spanning, temperatuur en stroom van de accu en stuurt deze gegevens in realtime door naar het gereedschap.
Ontdek ACTIVCELL™


PWRCORE 20™ SERIEUZE KRACHT EN PRESTATIES.
De PWRCORE 20™ is de perfecte keuze voor grotere projecten. Dankzij de serieuze kracht en prestaties kun je elke taak met gemak aan.
Product beschrijving
„Brushless” accublazer om stof en ander vuil in een oogwenk weg te blazen
De „20V Max” (18V) SKIL 3161 is een borstelloze accublazer, ideaal voor het opruimen van zaagsel, vuil en wat er nog meer vrijkomt tijdens het werk. De borstelloze motor is sneller, krachtiger en heeft een 10 x langere levensduur dan een vergelijkbare motor met koolborstels. Het ontwerp met 3 snelheden zorgt voor veelzijdigheid bij het opruimen van vuil op de grond of bovenhands, terwijl de variabele snelheidsschakelaar en continuknop zorgen voor optimale controle bij een maximale luchtsnelheid van max. 300 km/h. De SKIL 3161 CA wordt geleverd met een rubber verlengmondstuk en een adapter die voor zowel opblazen of leeg laten lopen kan worden gebruikt. De accu en oplader zijn niet inbegrepen.
„PWRCORE 20™”: toonaangevende accutechnologie als stroombron voor alle SKIL „20V Max”-gereedschappen
Het „PWRCORE 20™”-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde „KEEPCOOL™”-accukoeltechnologie die de werkingsduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. Daarbij waarborgt de gepatenteerde „ACTIVCELL™”-technologie maximale prestaties en optimale accubescherming. De „PWRCORE 20™” accu's en opladers zijn voor ultieme flexibiliteit 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL „PWRCORE 20™” elektrische gereedschappen en tuingereedschappen.
Specificaties
| Performance Level | GEAVANCEERDE PRESTATIES |
|---|---|
| Accutype | Lithium-Ion |
| Luchtvolume | 3.1 m³/min |
| Maximale luchtsnelheid | 300 km/h |
| Voeding | Accu (draadloos) |
| Variabele snelheid trekker | Yes |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Borstelloos | Ja |
| Warranty | 3 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik |
| EAN | 8719643005564 |
| Order Number | VA1E3161CA |
| Geluidsdrukniveau | 83.5 dB |
| Onzekerheid geluidsdruk (K) | 1.5 dB |
| Onzekerheid trillingen (K) | 3 m/s² |
| Trillingsniveau | 2.5 m/s² |
| Geluidsvermogen | 94.5 dB |
Verpakking bevat
- SKIL 3161 borstelloze accublazer
- Rubber verlengmondstuk
- Opblaas-/leegloopadapter
- Gebruiksaanwijzing

































